Jieldé Aicler AIC301 nástěnné světlo kloub šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W

Nástěnná lampa Aicler AIC301 - funkční průmyslový design (ukázka) V padesátých letech byl výběr průmyslových světel... více informací »
Jieldé Aicler AIC301 nástěnné světlo kloub šedá
Značka: Jieldé
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Aicler AIC301 - funkční průmyslový design (ukázka) V padesátých letech byl výběr průmyslových světel...

Nástěnná lampa Aicler AIC301 – funkční průmyslový design (ukázka) V padesátých letech byl výběr průmyslových světel poměrně řídký, takže vývoj těchto světel pro své vlastní pracoviště se zabýval sám průmyslový designér Jean-Louis Domecq. Tak se zrodil výrobce osvětlení Jieldé, jehož světla jsou stále ručně vyráběna v továrně poblíž Lyonu a nyní je lze najít v domácnostech po celém světě. Nástěnné svítidlo Aicler AIC301 je také založeno na prvních svítidlech designéra a inspiruje se průmyslovým designem, který je nadčasový a současně vyzařuje nádech modernosti. Lampa je vyrobena z robustní oceli a hliníku a má zakřivené stínidlo, které je otevřené nahoře a dole. Díky cílenému rozložení světla je nástěnná lampa dokonalým řešením osvětlení domácího koutku na čtení. Kromě přitažlivého designu může nástěnná lampa bodovat také funkčností, protože má několik kloubů na rameni a konzole, se kterou lze okamžitě přizpůsobit potřebám jeho uživatele.
Hodně povedený výrobek najdete bez problémů tu na stránkách ve známé kategorii nástěnná svítidla. Nyní si můžete pořídit vyjímečné produkty z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Tento nejprodávanější produkt lze získat rovněž na našich stránkách v rubrice nástěnná svítidla. Nyní získáte parádní produkty z této kategorie ve slevě. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé zboží od značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Tento velmi žádaný produkt jde získat právě tu na webu ve známé kategorii nástěnná svítidla! Nyní si můžete koupit unikátní kousky z této populární sekce za nejnižší cenu!
Žádaný výrobek Jieldé Aicler AIC301 nástěnné světlo kloub šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W můžete nakoupit pohodlně tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice nástěnná svítidla! Nyní můžete najít ještě podobné produkty ve zmíněné rubrice ve slevě! Značka Jieldé může nabídnout velmi kvalitní produkty. za báječné ceny.

Designový výrobek Jieldé Aicler AIC301 nástěnné světlo kloub šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W značky Jieldé jde pořídit na našich stránkách za výprodejovou cenu! Aktuálně stojí u nás 6 199 Kč.