Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm

Stolní lampa Aicler AIC373 v trendy průmyslovém designu Bez ohledu na to, kde je umístěna, stolní lampa Aicler AIC373 svým... více informací »
Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa
Značka: Jieldé
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Aicler AIC373 v trendy průmyslovém designu Bez ohledu na to, kde je umístěna, stolní lampa Aicler AIC373 svým...

Stolní lampa Aicler AIC373 v trendy průmyslovém designu Bez ohledu na to, kde je umístěna, stolní lampa Aicler AIC373 svým nápadným vzhledem vyzařuje téměř nostalgické kouzlo, které vizuálně vylepšuje každý stůl, každou komodu nebo každý noční stolek. Navíc s flexibilním kloubovým ramenem nabízí uživateli nespočet možností vyrovnání. Rameno lampy má celkem tři klouby, které lze všechny otočit o 300 °, a na základně lampy je otočný mechanismus, kterým lze otáčet celou lampu. Zahnutá hliníková clona a robustní základna s přepínacím spínačem doplňují průmyslový vzhled lampy. Stolní lampa je pečlivě ručně vyráběna francouzským výrobcem lamp Jieldé, což ilustruje malá plaketa s individuálním číslem na stínítku. Společnost byla založena v padesátých letech minulého století Jean-Louis Domecqem, který v té době navrhl první flexibilní a robustní světla pro pracoviště v továrnách a dílnách. Tento kvalitní a levný výrobek Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, lze získat prostě na našem webu v oblíbené sekci stolní lampy! Nyní si můžete pořídit další produkty z naší sekce ve slevě! Oblíbený výrobce Jieldé dlouhodobě dodává kvalitní sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento vynikající produkt Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm dostanete nyní tu na webu v rubrice stolní lampy! Vyberte si oblíbené produkty z této populární rubriky za výborné peníze. Známý výrobce Jieldé dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty

Tento levný produkt Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, seženete rovněž tu na našich stránkách zařazený v rubrice stolní lampy! Vyhledejte si další kusy z této rubriky ve výhodné akci. Dodavatel Jieldé vám představuje skvělé výrobky.! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Neodolatelný produkt Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm od skvělé a známé značky Jieldé máte možnost dostat zde nyní ve výprodejové akci! V akci za cenu 7 299 Kč.