Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné světlo, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W

Nástěnná lampa Loft D2501 v průmyslovém designu 50. let (ukázka) Když se podíváte na nástěnné světlo Loft D2501, přijdou na... více informací »
Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné světlo
Značka: Jieldé
8 699 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Loft D2501 v průmyslovém designu 50. let (ukázka) Když se podíváte na nástěnné světlo Loft D2501, přijdou na...

Nástěnná lampa Loft D2501 v průmyslovém designu 50. let (ukázka) Když se podíváte na nástěnné světlo Loft D2501, přijdou na vás asociace s industrializací a starými továrními halami. Tento charakteristický design je typický pro lampy od výrobce Jieldé, jehož zakladatel Jean-Louis Domecq vynalezl v 50. letech původní lampu pro průmyslové účely. Nástěnná lampa má kulatou hlavu z hliníku, kterou lze pomocí rukojeti zcela otočit kolem své vlastní osy. Rameno lampy lze navíc otočit a také otočit o 360 °. To znamená, že svítidlo lze použít různými způsoby a dotváří širokou škálu stylů vybavení. V pokojích s rustikálním designem poskytuje svítidlo vhodný světelný akcent, zatímco vytváří zajímavý kontrast k místům s přímějším lemováním.
Velmi žádaný výrobek Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné světlo, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, jde pořídit bez problémů tady na webu ve známé rubrice nástěnná svítidla! Získejte akční kusy z naší kategorie snadno online. To ale však není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce však také další kvalitní kousky od výrobce Jieldé. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční produkt Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné světlo, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W můžete dostat pohodlně na stránkách v kategorii nástěnná svítidla. Mrkněte na parádní produkty z této známé rubriky jednoduše online! Tento neodolatelný produkt máte možnost sehnat prostě u nás v oblíbené sekci nástěnná svítidla! Nyní můžete získat ještě další produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu!
Kvalitní a velmi žádaný kus je k získání právě zde tu na našich stránkách zařazený v rubrice nástěnná svítidla. Získejte skvělé zboží z této oblíbené kategorie ve výprodejové akci. Dodavatel Jieldé nabízí top sortiment se zárukou. Tento levný produkt lze nakoupit prostě tu na webu v populární sekci nástěnná svítidla. Mrkněte na ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za internetové ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další prověřené kousky od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Přední značka Jieldé představuje vynikající zboží. za akční ceny.

Tento kvalitní a žádaný produkt Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné je k dispozici rovněž tady na webu zařazený v rubrice nástěnná svítidla! Nyní můžete koupit zcela nové výrobky ze zmíněné sekce za parádní cenu! Věhlasný výrobce Jieldé pro své zákazníky nabízí velmi kvalitní výrobky.! A tady je důkaz!

Akční výrobek Jieldé Loft D2501 flexibilní nástěnné světlo, šedá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E27, 60W s pečetí kvality od značky Jieldé snadno získáte zrovna až neuvěřitelně levně! Aktuálně výhodně za 8 699 Kč.