Jieldé Dante D450 závěsné světlo, olivová, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm

Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a... více informací »
Jieldé Dante D450 závěsné světlo
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a...

Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a proto je nutností pro každého milovníka vintage. Svítidlo má stínidlo ve tvaru kopule vyrobené z hliníku, jehož vnitřek je natřen bílou barvou, aby byl zajištěn ideální odraz světla. Uvnitř stínítka je objímka E27 vyrobená z keramiky, ve které lze použít jakýkoli světelný zdroj s vhodnou objímkou. Dante je vyráběn ručně v továrně Jieldé poblíž Lyonu. Návrh vychází z návrhů zakladatele Jean-Louis Domecqa, který v padesátých letech navrhl světla, která splňovala jeho požadavky na optimální osvětlení dílny. Světla Jieldé se dodnes vyznačují průmyslovým stylem a inspirují svou mimořádnou kvalitou a robustností. Ve slevě tento produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, olivová, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: máte možnost nakoupit zrovna u nás umístěný v sekci závěsná světla. Vyberte si ještě další výrobky z této kategorie za outletovou cenu.
Tento akční a ve slevě kousek Jieldé Dante D450 závěsné světlo, je dostupný právě nyní u nás v populární kategorii závěsná světla. Vyberte si oblíbené produkty ze zmíněné rubriky za výhodnou cenu. Přední značka Jieldé svým zákazníkům dodává top zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce! Tento kvalitní a žádaný kousek Jieldé Dante D450 závěsné světlo, olivová, Ø máte možnost najít mimo jiné na webu ve známé sekci závěsná světla. Nyní si můžete pořídit akční produkty z této známé sekce v bezva akci! Významný výrobce Jieldé pro své zákazníky dodává špičkové zboží ! To není vše, přichystali jsme toho pro vás více! U nás v nabídce totiž najdete další skvělé produkty od značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, olivová, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm od dodavatele se skvělou pověstí Jieldé máte možnost pořídit nyní za super cenu! Produkt momentálně prodáváme za 10 799 Kč.