Jieldé Augustin A360 závěsné světlo černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm

Kovová závěsná lampa A360 s lesklým povrchem Závěsná lampa Augustin A360, vyrobená z kovu a lakovaná v lesklém provedení, lze... více informací »
Jieldé Augustin A360 závěsné světlo černá lesklá
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kovová závěsná lampa A360 s lesklým povrchem Závěsná lampa Augustin A360, vyrobená z kovu a lakovaná v lesklém provedení, lze...

Kovová závěsná lampa A360 s lesklým povrchem Závěsná lampa Augustin A360, vyrobená z kovu a lakovaná v lesklém provedení, lze velmi variabilně použít v kuchyních, jídelnách a mnoha dalších oblastech v gastronomii a hotelech k osvětlení stolů nebo pultů. Design je přímočarý a funkční a díky konzole na deštníku vypadá trochu průmyslově. Vnitřek stínu je natřen bílou barvou, takže se světlo od stínu jasně odráží. Baldachýn a stínidlo byly každý natřeny stejnou barvou, kabel je potažen textilií. Závěsná lampa A360 je produktem výrobce lamp Jieldé z Francie. Jean-Louis Domecq založil společnost v padesátých letech minulého století a dodnes se světla Jieldé vyrábějí v Saint Priest poblíž Lyonu. Každá lampa od výrobce má malý štítek s výrobním číslem na stínítku, který ji označuje jako originál vyrobený ve Francii.
Zajímavý produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, jde sehnat nyní tu na webu zařazený v sekci závěsná světla. Nyní si můžete koupit nové kusy z této oblíbené sekce z pohodlí domova! U zákazníků oblíbená značka Jieldé vyrábí top produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! To ale však není vše, přichystali jsme toho pro vás více. Máme v nabídce další vybrané kousky od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Kvalitní a velmi žádaný produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo černá lesklá, Obývací pokoj lze sehnat snadno tady a teď na našem webu v populární sekci závěsná světla. Nyní si můžete pořídit ještě jiné produkty z této oblíbené sekce za zcela nejnižší cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také více skvělých kousků od výrobce Jieldé. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka Jieldé má k dispozici velmi kvalitní zboží. A to je teprve začátek!
Tento levný produkt můžete získat právě tady a teď na našich stránkách v populární rubrice závěsná světla! Připravili jsme parádní zboží z této populární kategorie za super cenu. To ale není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od výrobce Jieldé. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Unikátní produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, máte možnost pořídit bez obtíží tu na webu zařazený v rubrice závěsná světla! Nyní získáte ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za rozumné peníze. U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další kousky značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Tento nejprodávanější produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm je k získání prostě tu na stránkách v populární kategorii závěsná světla. Připravili jsme pro vás ještě jiné kusy z této známé rubriky za báječnou cenu.
Diskontní kousek Jieldé Augustin A360 závěsné světlo černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm je k dostání nyní tady na našich stránkách v populární sekci závěsná světla. Nyní si můžete pořídit ještě podobné kusy ve zmíněné sekci za výborné peníze! Oblíbený výrobce Jieldé pro vás vyrábí vysoce kvalitní zboží.! Vždyť to vidíte sami.

Výjimečný produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm od dodavatele s dobrým jménem Jieldé můžete najít tady a teď právě ve výprodejové akci. Výhodně za super cenu 10 799 Kč.