Jieldé Aicler AID833 80+30cm stojací lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm

Jednoduchá stojací lampa Aicler AID833 s kloubovým ramenem Díky svému průmyslovému stylu dodává podlahová lampa Aicler AID833... více informací »
Jieldé Aicler AID833 80+30cm stojací lampa
Značka: Jieldé
10 199 Kč
Ověřit dostupnost
Jednoduchá stojací lampa Aicler AID833 s kloubovým ramenem Díky svému průmyslovému stylu dodává podlahová lampa Aicler AID833...

Jednoduchá stojací lampa Aicler AID833 s kloubovým ramenem Díky svému průmyslovému stylu dodává podlahová lampa Aicler AID833 místnosti nádech nostalgie a je zajímavým světelným přízvukem v nejrůznějších koncepcích místnosti. Lampa má dlouhé, štíhlé rameno, které je vybaveno klouby a lze jej tak individuálně nastavit. Stínidlo má klasický válcový tvar a je vyrobeno z neprůhledného hliníku, takže poskytuje cílený paprsek světla, který je ideální pro hodiny procházení vaší oblíbené knihy. Aicler AID833 je pečlivě ručně vyráběn v továrně francouzského výrobce Jieldé. Společnost byla založena v 50. letech 20. století a je známá světly s charakteristickým průmyslovým designem a vysokou flexibilitou.
Povedený výrobek máte možnost dostat lehce tu na webu v rubrice stojací lampy! Nyní najdete kvalitní výrobky ve zmíněné rubrice za báječnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty od značky Jieldé. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Jieldé vyrábí top produkty. Vždyť to vidíte sami.
Ve slevě kousek lze koupit nyní tady na webu v populární kategorii stojací lampy. Nyní najdete akční výrobky z této známé sekce ve výprodejové akci. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce však také další prověřené kousky od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Unikátní výrobek Jieldé Aicler AID833 80+30cm stojací lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, jde získat prostě na našich stránkách v populární rubrice stojací lampy. Vyberte si podobné výrobky z této oblíbené kategorie za báječnou cenu! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! Podívejte se také na další skvělé kousky od značky Jieldé. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Jieldé dlouhodobě nabízí top výrobky.

Zcela unikátní produkt Jieldé Aicler AID833 80+30cm stojací lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 122cm od top značky Jieldé dostanete v naší nabídce za akční cenu. Nyní nakoupíte za 10 199 Kč.