Jieldé Aicler AIC301 nástěnné světlo kloub bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W

Nástěnná lampa Aicler AIC301 - funkční průmyslový design (ukázka) V padesátých letech byl výběr průmyslových světel... více informací »
Jieldé Aicler AIC301 nástěnné světlo kloub bílá
Značka: Jieldé
6 199 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Aicler AIC301 - funkční průmyslový design (ukázka) V padesátých letech byl výběr průmyslových světel...

Nástěnná lampa Aicler AIC301 – funkční průmyslový design (ukázka) V padesátých letech byl výběr průmyslových světel poměrně řídký, takže vývoj těchto světel pro své vlastní pracoviště se zabýval sám průmyslový designér Jean-Louis Domecq. Tak se zrodil výrobce osvětlení Jieldé, jehož světla jsou stále ručně vyráběna v továrně poblíž Lyonu a nyní je lze najít v domácnostech po celém světě. Nástěnné svítidlo Aicler AIC301 je také založeno na prvních svítidlech designéra a inspiruje se průmyslovým designem, který je nadčasový a současně vyzařuje nádech modernosti. Lampa je vyrobena z robustní oceli a hliníku a má zakřivené stínidlo, které je otevřené nahoře a dole. Díky cílenému rozložení světla je nástěnná lampa dokonalým řešením osvětlení domácího koutku na čtení. Kromě přitažlivého designu může nástěnná lampa bodovat také funkčností, protože má několik kloubů na rameni a konzole, se kterou lze okamžitě přizpůsobit potřebám jeho uživatele.
Zajímavý kousek máte možnost získat bez obtíží tady u nás ve známé rubrice nástěnná svítidla! Připravili jsme pro vás ostatní produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte také na další prověřené zboží od dodavatele Jieldé. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Vysoce kvalitní výrobek Jieldé Aicler AIC301 nástěnné máte možnost najít právě teď tu na webu zařazený v rubrice nástěnná svítidla. Nyní můžete získat ještě jiné produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova. Přední výrobce Jieldé má v nabídce prvotřídní produkty. Naše nabídka je široká, podívejte se taky na další prověřené zboží od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Tento exkluzivní výrobek lze zakoupit právě teď tady na stránkách zařazený v kategorii nástěnná svítidla. Nyní si můžete vybrat ještě jiné zboží ze zmíněné sekce jednoduše online.
Ve slevě tento kus Jieldé Aicler AIC301 nástěnné světlo kloub bílá, Obývací pokoj / jídelna, máte možnost získat přímo tu v rubrice nástěnná svítidla! Pořiďte si parádní kousky ze zmíněné rubriky z pohodlí domova. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký! U nás v nabídce najdete další vybrané produkty od značky Jieldé. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Jieldé má ve stále nabídkce vysoce kvalitní sortiment !

Hodně oblíbený produkt Jieldé Aicler AIC301 nástěnné světlo kloub bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W od dodavatele kvalitních produktů Jieldé k dostání u nás teď za parádní cenu. Nabídky již od 6 199 Kč.