Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo modrá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm

Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným povrchem Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného kovu.... více informací »
Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo modrá matná
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným povrchem Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného kovu....

Závěsná lampa Beaumont B360 vyrobená z kovu s matným povrchem Závěsná lampa Beaumont B360 je vyrobena z matně lakovaného kovu. Stínidlo, které je dole široce otevřené a má bílý vnitřní povrch, vyzařuje světlo široce a jasně, protože se od stínu odráží zpět do místnosti. Například závěsné světlo může osvětlit stůl v kuchyni nebo jídelně, ale lze jej také skvěle použít v komerčních prostorách k nastavení barevných akcentů. Závěsná lampa vyrobená ve Francii se vyznačuje prvotřídní kvalitou. Každá kopie je označena zvláštním výrobním číslem, které je vyryto na malém oválném kovovém odznaku. Tato deska označuje každou lampu jako originál od společnosti Jieldé, společnosti, která byla založena v padesátých letech francouzským Jean-Louis Domecq a která stále vyrábí vysoce kvalitní lampy ručně poblíž Lyonu. Kvalitní a oblíbený kousek Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo modrá můžete získat lehce na stránkách v oblíbené sekci závěsná světla! Nyní najdete zcela nové výrobky z této oblíbené kategorie v bezva akci!
Akční a ve slevě produkt Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo modrá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm můžete pořídit lehce tu na našem webu ve známé rubrice závěsná světla. Máme pro vás unikátní produkty ve zmíněné rubrice snadno online! Významný výrobce Jieldé vás obohatí o vysoce kvalitní sortiment. Přesvědčte se! U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další kousky od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Unikátní a žádaný výrobek Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo modrá matná, Obývací lze zakoupit aktuálně tu na stránkách zařazený v kategorii závěsná světla. Pořiďte si zcela nové produkty z této populární rubriky za internetové ceny. V očích zákazníků populární výrobce Jieldé vám poskytuje velmi kvalitní zboží. Velmi prodávaný produkt Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo modrá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: jde sehnat snadno tu na stránkách v oblíbené sekci závěsná světla! Získejte vyjímečné kusy z této známé rubriky ve výhodné akci. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další kvalitní produkty od dodavatele Jieldé. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbená značka Jieldé dlouhodobě prodává špičkové produkty.!

Hodně žádaný výrobek Jieldé Beaumont B360 závěsné světlo modrá matná, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 28cm od výrobce se zárukou kvality Jieldé snadno můžete najít zde teď právě levně! Výhodně za cenu 10 799 Kč.