Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm

Stolní lampa Aicler AIC373 v trendy průmyslovém designu Bez ohledu na to, kde je umístěna, stolní lampa Aicler AIC373 svým... více informací »
Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa
Značka: Jieldé
7 299 Kč
Ověřit dostupnost
Stolní lampa Aicler AIC373 v trendy průmyslovém designu Bez ohledu na to, kde je umístěna, stolní lampa Aicler AIC373 svým...

Stolní lampa Aicler AIC373 v trendy průmyslovém designu Bez ohledu na to, kde je umístěna, stolní lampa Aicler AIC373 svým nápadným vzhledem vyzařuje téměř nostalgické kouzlo, které vizuálně vylepšuje každý stůl, každou komodu nebo každý noční stolek. Navíc s flexibilním kloubovým ramenem nabízí uživateli nespočet možností vyrovnání. Rameno lampy má celkem tři klouby, které lze všechny otočit o 300 °, a na základně lampy je otočný mechanismus, kterým lze otáčet celou lampu. Zahnutá hliníková clona a robustní základna s přepínacím spínačem doplňují průmyslový vzhled lampy. Stolní lampa je pečlivě ručně vyráběna francouzským výrobcem lamp Jieldé, což ilustruje malá plaketa s individuálním číslem na stínítku. Společnost byla založena v padesátých letech minulého století Jean-Louis Domecqem, který v té době navrhl první flexibilní a robustní světla pro pracoviště v továrnách a dílnách.
Kvalitní a oblíbený produkt dostanete teď na našem webu umístěný v kategorii stolní lampy. Získejte zlevněné produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci. To není všechno, u nás vám nabízíme více. Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od značky Jieldé. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.
Neodolatelný produkt Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm je k dostání teď tu na našem webu umístěný v rubrice stolní lampy. Získejte podobné produkty z této populární rubriky za nejnižší cenu. Oblíbený dodavatel Jieldé může nabídnout top sortiment. A to ještě není vše.

Tento designový produkt Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, lze získat právě teď na stránkách ve známé sekci stolní lampy! Nyní koupíte ještě další produkty ve zmíněné sekci ve výhodné akci. Oblíbený a akční produkt Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, můžete pořídit rovnou tady na našich stránkách v populární rubrice stolní lampy! Nyní koupíte parádní výrobky z této oblíbené kategorie za báječnou cenu. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. U nás v nabídce totiž najdete další kvalitní zboží značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt lze koupit již dnes na stránkách v oblíbené sekci stolní lampy. Vyberte si nové produkty ze zmíněné kategorie za báječnou cenu. Máme toho více, máme v nabídce také další produkty značky Jieldé. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Jieldé vám představuje prvotřídní výrobky ! Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!
Tento nejprodávanější kousek Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm seženete také tu na našich stránkách v rubrice stolní lampy. Nyní si můžete koupit jiné produkty z naší sekce za rozumné peníze. Mezi zákazníky oblíbená značka Jieldé může nabídnout špičkové produkty.. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další skvělé kousky od značky Jieldé. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus Jieldé Aicler AIC373 stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, ocel, E14, 25W, K: 59cm od dodavatele kvalitních produktů Jieldé naleznete tady nyní až neuvěřitelně levně! Nyní pořídíte za super cenu 7 299 Kč.