Jieldé Dante D450 závěsné světlo, modrá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm

Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a... více informací »
Jieldé Dante D450 závěsné světlo
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a...

Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a proto je nutností pro každého milovníka vintage. Svítidlo má stínidlo ve tvaru kopule vyrobené z hliníku, jehož vnitřek je natřen bílou barvou, aby byl zajištěn ideální odraz světla. Uvnitř stínítka je objímka E27 vyrobená z keramiky, ve které lze použít jakýkoli světelný zdroj s vhodnou objímkou. Dante je vyráběn ručně v továrně Jieldé poblíž Lyonu. Návrh vychází z návrhů zakladatele Jean-Louis Domecqa, který v padesátých letech navrhl světla, která splňovala jeho požadavky na optimální osvětlení dílny. Světla Jieldé se dodnes vyznačují průmyslovým stylem a inspirují svou mimořádnou kvalitou a robustností.
Oblíbený a akční kus Jieldé Dante D450 závěsné světlo, modrá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm je k získání mimo jiné tady na stránkách v kategorii závěsná světla! Připravili jsme podobné zboží ve zmíněné kategorii za super cenu. Tento oblíbený kus Jieldé Dante D450 závěsné světlo, modrá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm je dostupný bezprostředně na stránkách umístěný v kategorii závěsná světla! Nyní si můžete pořídit nové výrobky z naší sekce jednoduše online. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás další vybrané produkty od značky Jieldé. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Kvalitní a levný produkt je k dispozici přímo na webu v populární rubrice závěsná světla! Prozkoumejte vyjímečné kousky ve zmiňované sekci za výborné peníze!
Tento velmi žádaný produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, modrá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, máte možnost koupit také na webu zařazený v rubrice závěsná světla! Nyní si můžete koupit další kousky z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nový výrobek Jieldé Dante D450 závěsné světlo, modrá, Ø 45 cm, Obývací je k dostání bez obtíží tu ve známé sekci závěsná světla! Nyní si můžete koupit skvělé produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu. To ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte na další prověřené kousky od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento diskontní produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, modrá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm můžete najít lehce na našich stránkách ve známé rubrice závěsná světla. Najděte si vyjímečné zboží z této populární sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Máme toho více, máme v nabídce další kousky od značky Jieldé. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Hodně žádaný produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, modrá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, získáte nyní u nás ve známé sekci závěsná světla. Připravili jsme zcela nové produkty z naší sekce na pár kliknutí! Oblíbený dodavatel Jieldé dlouhodobě nabízí kvalitní produkty..

Oblíbený produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, máte možnost nakoupit teď tu v oblíbené kategorii závěsná světla. Nyní můžete koupit nové produkty z této kategorie ve slevě! Hodně oblíbený výrobek máte možnost získat právě tu na stránkách v populární sekci závěsná světla! Nyní získáte jiné zboží z této populární rubriky ve výhodné akci.

Tento kvalitní a levný produkt Jieldé Dante D450 závěsné světlo, modrá, Ø 45 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 33cm od odblíbeného výrobce Jieldé můžete pořídit u nás teď extra výhodně. Nyní zakoupíte za 10 799 Kč.