Jieldé Loft C6000 stolní lampa, oblouk, šedá, Pracovna / kancelář, hliník, ocel, E27, 60W

Zahnutá stolní lampa Loft C6000 od Jieldé Robustní materiál a poutavé detaily charakterizují průmyslový design stolní lampy Loft... více informací »
Jieldé Loft C6000 stolní lampa
Značka: Jieldé
19 599 Kč
Ověřit dostupnost
Zahnutá stolní lampa Loft C6000 od Jieldé Robustní materiál a poutavé detaily charakterizují průmyslový design stolní lampy Loft...

Zahnutá stolní lampa Loft C6000 od Jieldé Robustní materiál a poutavé detaily charakterizují průmyslový design stolní lampy Loft C6000, která dává každému pracovišti určité vintage kouzlo. Zakřivený tvar krku vytváří moderní kontrast, takže lampu lze integrovat do nejrůznějších stylů interiérového designu. Půlkruhová hlava svítidla poskytuje cílený světelný kužel pro správné osvětlení pracoviště, který lze přesně polohovat díky kloubům a otočným mechanismům svítidla. Návrh vychází z původních návrhů francouzského Jean-Louis Domecqa, který v 50. letech vytvořil výhradně pro průmyslové účely. Stejně jako nyní jsou světla pečlivě vyráběna v rodinné společnosti, kterou založil, Jieldé, a svým nezaměnitelným průmyslovým designem vytvářejí akcenty osvětlení po celém světě.
Vysoce kvalitní výrobek je k získání jednoduše tu na našem webu v kategorii stolní lampy kancelářské. Nyní pořídíte zlevněné produkty ve zmiňované sekci za výborné peníze. Tato značka Jieldé má k dispozici vynikající zboží To není vše, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.
Ve slevě tento výrobek je dostupný mimo jiné tady a teď na našem webu v populární kategorii stolní lampy kancelářské. Nyní si můžete vybrat ještě jiné produkty ve zmíněné sekci za výhodné peníze!
Tento kvalitní kousek získáte rovnou tu na našich stránkách v sekci stolní lampy kancelářské. Najděte si ostatní zboží z této oblíbené sekce za příznivou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od výrobce Jieldé. Najdete je níže na této stránce.

Neodolatelný výrobek Jieldé Loft C6000 stolní lampa, oblouk, šedá, Pracovna / kancelář, hliník, ocel, E27, 60W od společnosti s výborným jménem Jieldé lze koupit na našich stránkách za výborné peníze! Stojí teď u nás 19 599 Kč.