Jieldé Augustin A360 závěsné světlo bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm

Závěsná lampa A360 vyrobená z kovu s lesklým povrchem Závěsná lampa Augustin A360, vyrobená z kovu a lakovaná v lesklém... více informací »
Jieldé Augustin A360 závěsné světlo bílá lesklá
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa A360 vyrobená z kovu s lesklým povrchem Závěsná lampa Augustin A360, vyrobená z kovu a lakovaná v lesklém...

Závěsná lampa A360 vyrobená z kovu s lesklým povrchem Závěsná lampa Augustin A360, vyrobená z kovu a lakovaná v lesklém provedení, lze velmi variabilně použít v kuchyních, jídelnách a mnoha dalších oblastech v gastronomii a hotelech k osvětlení stolů nebo pultů. Design je přímočarý a funkční a díky konzole na deštníku vypadá trochu průmyslově. Vnitřek stínu je natřen bílou barvou, takže se světlo od stínu jasně odráží. Baldachýn a stínidlo byly každý natřeny stejnou barvou, kabel je potažen textilií. Závěsná lampa A360 je produktem výrobce lamp Jieldé z Francie. Jean-Louis Domecq založil společnost v padesátých letech minulého století a dodnes se světla Jieldé vyrábějí v Saint Priest poblíž Lyonu. Každá lampa od výrobce má malý štítek s výrobním číslem na stínítku, který ji označuje jako originál vyrobený ve Francii. Unikátní produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo bílá lesklá, Obývací můžete pořídit rovněž tady na našich stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla. Vyhledejte si ještě jiné produkty z této sekce za akční cenu! To ale není všechno, náš sortiment je široký. Podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka Jieldé vám může nabídnout špičkové produkty Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Hodně prodávaný kus Jieldé Augustin A360 závěsné světlo bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, jde pořídit pohodlně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci závěsná světla! Nyní pořídíte kvalitní zboží ve zmíněné rubrice v akci! Oblíbený dodavatel Jieldé pro své zákazníky dodává kvalitní výrobky. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás více kvalitních produktů od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční výrobek Jieldé Augustin A360 závěsné světlo bílá lesklá, Obývací pokoj jde pořídit jednoduše tady na našem webu v oblíbené kategorii závěsná světla! Nyní koupíte ještě jiné kousky z této známé rubriky za zcela nejnižší cenu!
Tento diskontní kousek máte možnost najít ještě tady a teď na našich stránkách v sekci závěsná světla. Nyní můžete získat jiné produkty z této známé sekce z pohodlí domova. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Prozkoumejte u nás další vybrané produkty značky Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm získáte rovněž tu na stránkách zařazený v kategorii závěsná světla! Získejte ještě ostatní zboží ze zmíněné rubriky za internetové ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás další skvělé zboží od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Povedený výrobek Jieldé Augustin A360 závěsné světlo můžete nakoupit právě nyní na našem webu v oblíbené kategorii závěsná světla! Prozkoumejte další produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Ve slevě tento výrobek Jieldé Augustin A360 závěsné světlo bílá lesklá, Obývací pokoj jde koupit lehce na našich stránkách v sekci závěsná světla! Vyhledejte si parádní produkty ve zmiňované rubrice v akci! To ale ovšem není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další skvělé produkty od dodavatele Jieldé. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm lze zakoupit snadno tu na našich stránkách v populární kategorii závěsná světla! Nyní pořídíte vyjímečné kousky z této známé rubriky za internetové ceny. Tento unikátní produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm je k dostání zrovna na stránkách umístěný v rubrice závěsná světla. Máme pro vás kvalitní produkty z této oblíbené sekce snadno online! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce však také další zboží značky Jieldé. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel Jieldé vám představuje kvalitní výrobky za parádní cenu.

Unikátní a žádaný produkt Jieldé Augustin A360 závěsné světlo bílá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 39.8cm od známé kvalitní značky Jieldé jednoduše získáte zde teď právě za parádní cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 10 799 Kč.