Jieldé Loft D6000 stolní lampa, bílá, Pracovna / kancelář, hliník, ocel, E27, 60W, K: 60cm

Nostalgický vkus se stolní lampou Loft D6000 Stolní lampa Loft D6000 je vynikajícím světelným akcentem pro stůl, protože je... více informací »
Jieldé Loft D6000 stolní lampa
Značka: Jieldé
18 099 Kč
Ověřit dostupnost
Nostalgický vkus se stolní lampou Loft D6000 Stolní lampa Loft D6000 je vynikajícím světelným akcentem pro stůl, protože je...

Nostalgický vkus se stolní lampou Loft D6000 Stolní lampa Loft D6000 je vynikajícím světelným akcentem pro stůl, protože je funkční a dekorativní zároveň. Lampa je vyrobena z robustního kovu a je vybavena otočnými a rotačními klouby, pomocí kterých se plně přizpůsobuje potřebám uživatele. Výrazné tvary stolní lampy odrážejí industriální styl zašlých časů a dodávají místnosti velkou porci nostalgie. Design a flexibilita žárovky jsou charakteristické pro francouzského výrobce Jieldé. V manufaktuře v Saint Priest jsou všechna světla pečlivě ručně vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, takže světla jsou obzvláště robustní a odolná. Designy pro Loft vytvořil v padesátých letech zakladatel Jean-Louis Domecq, který vyvinul světla podle svých požadavků na pracoviště v dílnách a továrnách. Výjimečný a žádaný produkt máte možnost najít právě teď tady na našem webu v populární rubrice stolní lampy kancelářské! Vyhledejte si zlevněné kusy ve zmiňované sekci za nejlepší ceny! Věhlasný dodavatel Jieldé může nabídnout kvalitní výrobky.. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další vybrané kousky od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže.
Oblíbený a akční produkt Jieldé Loft D6000 stolní lampa, bílá, Pracovna / kancelář, hliník, ocel, E27, 60W, K: 60cm můžete koupit bez obtíží tady na stránkách ve známé rubrice stolní lampy kancelářské! Nyní můžete získat skvělé produkty ze zmíněné sekce za parádní cenu! Tato vyjímečná značka Jieldé vám představuje skvělé produkty . Však to vidíte sami!

Levný produkt Jieldé Loft D6000 stolní lampa, bílá, Pracovna / kancelář, hliník, ocel, E27, 60W, K: 60cm od skvělé značky Jieldé lze zakoupit zde teď až neuvěřitelně levně! V akci za 18 099 Kč.