Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 18.5cm

Závěsná lampa Beaumont B240 - retro chic vyrobené ve Francii Pokud například namontujete závěsnou lampu Beaumont nad jídelní... více informací »
Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo černá lesklá
Značka: Jieldé
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Beaumont B240 - retro chic vyrobené ve Francii Pokud například namontujete závěsnou lampu Beaumont nad jídelní...

Závěsná lampa Beaumont B240 – retro chic vyrobené ve Francii Pokud například namontujete závěsnou lampu Beaumont nad jídelní stůl, obohatí místnost svým okouzlujícím vintage stylem. Tvar ve spojení s robustními materiály podporuje průmyslový design svítidla, kterým je celosvětově známý francouzský výrobce Jieldé. Očíslovaný štítek na stínítku navíc svědčí o propracovaném výrobním procesu řemeslníků, díky kterému je každá lampa Jieldé jedinečná. Nálevka ve tvaru trychtýře je vyrobena z hliníku a má lesklou povrchovou úpravu, která dodává lampě moderní nádech. Bílá barva na vnitřní straně slouží jako reflektor pro světlo z osvětlovače, které má být použito. Design je zakončen odpovídajícím vrchlíkem, který je s velkým stínidlem spojen textilním kabelem.
Hodně žádaný produkt získáte prostě tady u nás umístěný v rubrice závěsná světla. Nyní si můžete pořídit podobné kusy z této známé sekce za nejlepší ceny! Tím ale však naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce ovšem více produktů od značky Jieldé. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Výrobce Jieldé představuje špičkové zboží

Zcela unikátní produkt Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo černá lesklá, Obývací lze koupit právě zde na našem webu v oblíbené rubrice závěsná světla. Nyní si můžete koupit ostatní výrobky z této rubriky za parádní cenu. Zcela unikátní produkt Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo černá lesklá, Obývací pokoj / máte možnost sehnat právě nyní tady na našem webu v oblíbené kategorii závěsná světla! Nyní můžete najít ještě další zboží ze zmíněné kategorie za outletovou cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od dodavatele Jieldé. Najdete je níže na této stránce. Mezi zákazníky oblíbený výrobce Jieldé má špičkové produkty Podívejte se sami! Hodně oblíbený produkt můžete získat také tu na našich stránkách ve známé rubrice závěsná světla. Nyní můžete koupit vyjímečné kousky ve zmíněné kategorii za skvělou cenu.

Unikátní a oblíbený produkt jde koupit lehce tady na stránkách zařazený v kategorii závěsná světla. Nyní najdete zlevněné produkty ze zmíněné sekce za super cenu! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další skvělé kousky značky Jieldé. Najdete je níže na této stránce.

Tento kvalitní a žádaný produkt můžete sehnat lehce tu na stránkách ve známé kategorii závěsná světla! Nyní koupíte vyjímečné produkty z této rubriky za outletovou cenu! Věhlasný výrobce Jieldé vás obohatí o vysoce kvalitní výrobky. za super ceny. Zcela unikátní výrobek je k získání nyní tu na stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla! Nyní koupíte další zboží z této kategorie za příznivou cenu!

Tento výjimečný výrobek Jieldé Beaumont B240 závěsné světlo černá lesklá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 18.5cm od dodavatele se skvělou pověstí Jieldé snadno můžete získat právě nyní na našich stránkách levně. Zrovna nyní za cenu 8 499 Kč.