Jieldé Clément C360 závěsné černá lesklá Ø36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 52cm

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro... více informací »
Jieldé Clément C360 závěsné černá lesklá Ø36cm
Značka: Jieldé
10 799 Kč
Ověřit dostupnost
Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro...

Průmyslový vkus se závěsnou lampou Clément C240 / 360 Závěsná lampa Clément zaujme svým průmyslovým designem, šíří retro šarm a díky zdrženlivému vzhledu stále vypadá moderně. Svítidlo lze použít různými způsoby a harmonizuje s nejrůznějšími styly vybavení, ať už moderními a minimalistickými nebo charakterizovanými vintage stylem. Lampa má zvonové stínítko z hliníku, které má zvenčí lesklou povrchovou úpravu a je z vnitřní strany natřeno bílou barvou pro ideální odraz světla. Díky neprůhlednému materiálu je vytvořeno cílené osvětlení, které optimálně osvětluje jídelní stoly nebo opticky zvýrazňuje pulty v řadě. Za vkusnou lampou stojí francouzský výrobce Jieldé, který je celosvětově známý svými lampami v průmyslovém designu. Všechna světla Jieldé jsou pečlivě ručně vyrobena a označena číslovaným odznakem jako jedinečná a originální. Diskontní produkt Jieldé Clément C360 závěsné černá lesklá lze sehnat zrovna tu na webu umístěný v kategorii závěsná světla! Podívejte se na podobné produkty z této kategorie za výprodejovou cenu! To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás najdete více skvělých produktů od výrobce Jieldé. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Jieldé pro vás připravuje top zboží
Hodně povedený produkt Jieldé Clément C360 závěsné černá lze zakoupit rovněž tady na našich stránkách v oblíbené rubrice závěsná světla. Máme pro vás unikátní produkty z této oblíbené rubriky za akční cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce najdete další skvělé produkty od dodavatele Jieldé. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel Jieldé pro své zákazníky nabízí kvalitní sortiment. Nakupujte výhoděn u nás!

Hodně žádaný produkt Jieldé Clément C360 závěsné černá lesklá Ø36cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 52cm od společnosti s výborným jménem Jieldé jde koupit momentálně levně. Právě lze objednat jen za 10 799 Kč.