Jieldé Signal SI331 nástěnné světlo 2klouby zelená, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, E14, 25W

Nástěnná lampa Signal 331 s dvojitým ramenem - jemnější verze klasické lampy Loft z roku 1950 V roce 1950 hledal Jean-Louis Domecqs... více informací »
Obývací pokoj / jídelna
Značka: Jieldé
6 899 Kč
Ověřit dostupnost
Nástěnná lampa Signal 331 s dvojitým ramenem - jemnější verze klasické lampy Loft z roku 1950 V roce 1950 hledal Jean-Louis Domecqs...

Nástěnná lampa Signal 331 s dvojitým ramenem – jemnější verze klasické lampy Loft z roku 1950 V roce 1950 hledal Jean-Louis Domecqs z Francie dílenskou lampu, která by splňovala jeho potřeby flexibility a robustnosti. Hledání bylo neúspěšné a poté vyvinul Loft, robustní lampu s objemnými klouby s posuvnými kontakty, jejíž rameno a hlava lampy byly zcela volně nastavitelné. Pro Loft byl charakteristický také polokulový reflektor s přídržným držákem, takže lampu bylo možné v případě potřeby jednoduše na držáku vytáhnout. Loft se rychle stal klasikou francouzského průmyslového stylu. Nástěnné svítidlo Signal SI331 je delikátnější verzí původní verze, ale neméně robustní a členité. Jejich funkčnost je jedinečná. Dvoudílné rameno lampy lze otočit o 280 ° na nástěnnou montáž, otočné o 300 ° na třech integrovaných kloubech a reflektor lze také otočit o 360 °. – bez otravných kabelů Společnost Jieldé – název vychází z iniciál zakladatele JLD – sídlí v Lyonu (Francie) a představuje ručně vyráběné výrobky nejvyšší kvality. Každá lampa je jedinečná, a proto je každá lampa vybavena odznakem s číslem.
Velmi oblíbený výrobek lze koupit zrovna tady u nás ve známé rubrice nástěnná svítidla. Nyní můžete získat zcela nové produkty z této oblíbené rubriky v akci. Známá značka Jieldé představuje top zboží. Velmi prodávaný produkt Jieldé Signal SI331 nástěnné světlo můžete dostat nyní tu v populární sekci nástěnná svítidla. Nyní pořídíte ještě další produkty z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ovšem není všechno, náš sortiment je široký. U nás totiž najdete další skvělé kousky od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Povedený výrobek Jieldé Signal SI331 nástěnné světlo 2klouby zelená, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, E14, 25W můžete najít již dnes tu na našich stránkách v sekci nástěnná svítidla! Pořiďte si parádní produkty ze zmíněné rubriky za parádní cenu. Třeba hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží od výrobce Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Diskontní produkt můžete najít taky na stránkách v populární rubrice nástěnná svítidla! Najděte si ještě další zboží ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele Jieldé. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Jieldé Signal SI331 nástěnné světlo 2klouby zelená, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, E14, 25W od společnosti s výborným jménem Jieldé snadno naleznete zde teď za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně výhodně za 6 899 Kč.