Jieldé Dante D675 závěsné světlo, šedá, Ø 67, 5 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 49cm

Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a... více informací »
Jieldé Dante D675 závěsné světlo
Značka: Jieldé
21 499 Kč
Ověřit dostupnost
Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a...

Kopulovitá závěsná lampa Dante D460 / 675 od Jieldé Závěsné svítidlo Dante je o průmyslovém designu minulých desetiletí, a proto je nutností pro každého milovníka vintage. Svítidlo má stínidlo ve tvaru kopule vyrobené z hliníku, jehož vnitřek je natřen bílou barvou, aby byl zajištěn ideální odraz světla. Uvnitř stínítka je objímka E27 vyrobená z keramiky, ve které lze použít jakýkoli světelný zdroj s vhodnou objímkou. Dante je vyráběn ručně v továrně Jieldé poblíž Lyonu. Návrh vychází z návrhů zakladatele Jean-Louis Domecqa, který v padesátých letech navrhl světla, která splňovala jeho požadavky na optimální osvětlení dílny. Světla Jieldé se dodnes vyznačují průmyslovým stylem a inspirují svou mimořádnou kvalitou a robustností.Kvalitní a žádaný produkt Jieldé Dante D675 závěsné světlo, šedá, Ø 67, 5 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 49cm lze koupit právě zde na webu v populární kategorii závěsná světla! Najděte si akční zboží ze zmíněné kategorie za výborné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce také další zboží od značky Jieldé. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Unikátní kousek Jieldé Dante D675 závěsné světlo, šedá, Ø 67, 5 cm, Obývací pokoj máte možnost sehnat bezstarostně u nás v populární sekci závěsná světla. Vyhledejte si ještě podobné zboží z této známé rubriky za výhodnou cenu. Populární výrobce Jieldé vyrábí velmi kvalitní produkty

Hodně prodávaný produkt Jieldé Dante D675 závěsné světlo, šedá, můžete získat mimo jiné tady a teď na našem webu umístěný v rubrice závěsná světla. Nyní koupíte unikátní kusy z této oblíbené sekce za extra cenu. Významný výrobce Jieldé dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky ! Přesvědčte se! Náš sortiment je ale široký, u nás totiž najdete další prověřené zboží značky Jieldé. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Jieldé Dante D675 závěsné světlo, šedá, Ø 67, 5 cm, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 100W, K: 49cm od výrobce Jieldé pohodlně seženete právě za super peníze. Na našich stránkách za 21 499 Kč.