Les Jardins LED solární nástěnné světlo Tekura z teaku, teak, vysokotlaký laminát (HPL), 2W, L: 15 cm, K: 14cm

Stmívatelné LED venkovní nástěnné světlo Tekura se solárním provozem Solární nástěnné svítidlo Tekura LED je vyrobeno z... více informací »
Les Jardins LED solární nástěnné světlo Tekura z teaku
Značka: Les Jardins
4 199 Kč
Ověřit dostupnost
Stmívatelné LED venkovní nástěnné světlo Tekura se solárním provozem Solární nástěnné svítidlo Tekura LED je vyrobeno z...

Stmívatelné LED venkovní nástěnné světlo Tekura se solárním provozem Solární nástěnné svítidlo Tekura LED je vyrobeno z vysoce kvalitního robustního teakového dřeva a zaujme svým přirozeným vzhledem, který je doplněn břidlicově šedou barvou. Jejich otevřený design vytváří atmosférické a přitažlivé světlo, které vyvolává vzory na zdi a dává vnější oblasti něco určitého. Na solárním modulu lze nastavit dva režimy: V prvním režimu systém neustále sleduje tři parametry: spotřebu energie, výkonovou rezervu a temné období. Poté se odpovídajícím způsobem upraví jas lampy, aby světlo zůstalo svítit celou noc. Na začátku tmy je zajištěno více světla, stejně jako na konci noci. Ve druhém režimu zůstává lampa trvale zapnutá při plné svítivosti. Intenzitu světla lze individuálně upravit dlouhým stisknutím tlačítka zapnutí / vypnutí. – alternativně také načíst přes USB kabel – Doba hoření mezi 4-150 hodinami Hodně žádaný produkt můžete najít v pohodě na našem webu umístěný v kategorii solární lampy na zeď. Podívejte se na ostatní produkty z této populární kategorie za parádní cenu.

Exkluzivní výrobek Les Jardins LED solární nástěnné světlo Tekura z teaku, teak, vysokotlaký laminát (HPL), 2W, L: 15 cm, K: 14cm od dodavatele zboží Les Jardins snadno můžete pořídit v aktuální nabídce za příznivou cenu! Nyní lze objednat jen za 4 199 Kč.