Les Jardins LED solární světlo Borne se senzorem, 90 cm, šedá, hliník, 3W, P: 13 cm, L: 13 cm, K: 90cm

S integrovaným snímačem pohybu: LED solární světlo Borne Nadčasový moderní jednoduchý design solárního svítidla Borne LED pro... více informací »
Les Jardins LED solární světlo Borne se senzorem
Značka: Les Jardins
7 499 Kč
Ověřit dostupnost
S integrovaným snímačem pohybu: LED solární světlo Borne Nadčasový moderní jednoduchý design solárního svítidla Borne LED pro...

S integrovaným snímačem pohybu: LED solární světlo Borne Nadčasový moderní jednoduchý design solárního svítidla Borne LED pro osvětlení cest, které je vyrobeno z hliníku a lze jej použít i pro osvětlení cest, kde není v blízkosti přípojka elektrické energie, lze sladit s nejrůznějším designem nemovitostí. Do světelné stezky je zabudován solární modul, baterie uchovává sluneční energii absorbovanou během dne a umožňuje tak světelnému zdroji svítit v noci. Vestavěný detektor pohybu rozsvítí světlo při detekci pohybu. – z extrudovaného, práškově lakovaného hliníku s robustní povrchovou úpravou – lze dobíjet také přes kabel USB – stmívatelné – stupeň krytí IP55 Tento vynikající kousek Les Jardins LED solární světlo Borne se senzorem, 90 cm, šedá, hliník, 3W, P: 13 cm, L: 13 cm, K: 90cm je k dostání taky tady u nás v populární sekci solární lampy s pohybovým čidlem! Najděte si ještě jiné zboží z této populární sekce z pohodlí domova. Tento vyjímečný výrobce Les Jardins svým zákazníkům dodává vysoce kvalitní zboží Nakupujte, dokud je zboží sladem. Tím ale však naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více. Podívejte se taky na další skvělé kousky od značky Les Jardins. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní výrobek Les Jardins LED solární světlo Borne se senzorem, 90 cm, šedá, hliník, 3W, P: 13 cm, L: 13 cm, K: 90cm od společnosti s úžasnou pověstí Les Jardins pohodlně dostanete zde teď právě za akční cenu! Cena od 7 499 Kč.