Les Jardins LED solární světlo Osmoz, Duratek, šedá, Duratek, 3W, P: 31 cm, L: 28 cm, K: 110cm

LED solární světlo Osmoz - moderní tvarované terasové světlo se solárním modulem I když je solární světlo Osmoz LED vypnuté,... více informací »
Les Jardins LED solární světlo Osmoz
Značka: Les Jardins
22 799 Kč
Ověřit dostupnost
LED solární světlo Osmoz - moderní tvarované terasové světlo se solárním modulem I když je solární světlo Osmoz LED vypnuté,...

LED solární světlo Osmoz – moderní tvarované terasové světlo se solárním modulem I když je solární světlo Osmoz LED vypnuté, zaujme svým živým tvarem. Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu Duratek slibuje odolnost a dlouhou životnost. Skládá se z teakového dřeva, které je komplikovaně zpracováno a opatřeno vodotěsným základním nátěrem. Další vrstvy poskytují optimální ochranu před živly. Světelný zdroj, který je umístěn ve vložce z mléčného skla a může vyzařovat své světlo všude kolem, je držen v horní oblasti. Osmoz je vhodný zejména pro osvětlení chodníků a teras a díky solárnímu modulu jej lze provozovat zcela nezávisle na elektrické síti. Lze vybrat a nastavit tři různé režimy: – 1. režim: Jsou sledovány parametry spotřeby energie, rezervy výkonu a doby temna, na které je orientován jas LED diod tak, aby mohly zůstat zapnuté po celou noc. – 2. režim: snímač pohybu je zapnutý a automaticky se rozsvítí za soumraku, jakmile detekuje pohyb. – 3. režim: Lampa je trvale zapnutá a při plném nabití může hořet až 5 hodin. Intenzitu světla lze individuálně upravit, přičemž dobu trvání světla lze prodloužit až na 200 hodin. Snímač pohybu je vypnutý. – Dosah senzoru: 6 m, dosah detekce: 120 ° Neolejujte, čistěte pouze mýdlovou vodou. Nejprodávanější produkt Les Jardins LED solární světlo Osmoz, Duratek, šedá, Duratek, máte možnost získat mimo jiné tady u nás v populární kategorii solární lampy s pohybovým čidlem. Připravili jsme akční produkty ve zmíněné kategorii ve slevě. Nebojte, v nabídce toho máme víc, podívejte se také na další prověřené zboží od výrobce Les Jardins. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Hodně prodávaný kus Les Jardins LED solární světlo Osmoz, Duratek, šedá, Duratek, 3W, P: 31 cm, L: 28 cm, K: 110cm máte možnost pořídit pohodlně u nás v populární kategorii solární lampy s pohybovým čidlem! Připravili jsme parádní produkty ve zmiňované sekci ve výhodné akci. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce více kvalitních produktů od značky Les Jardins. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý dodavatel Les Jardins prodává velmi kvalitní zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Oblíbený produkt Les Jardins LED solární světlo Osmoz, Duratek, šedá, Duratek, 3W, P: 31 cm, L: 28 cm, K: 110cm od spolehlivé značky Les Jardins snadno můžete najít tady teď právě za výhodnou cenu. V akci za 22 799 Kč.