Les Jardins LED solární lucerna Skaal se senzorem, 39 cm, teak, duratek, 3W, P: 23 cm, L: 23 cm, K: 39cm

Solární LED světlo Skaal ve stylizovaném tvaru lucerny - lze také použít jako podstavec Díky svému modernímu a zároveň... více informací »
Les Jardins LED solární lucerna Skaal se senzorem
Značka: Les Jardins
8 099 Kč
Ověřit dostupnost
Solární LED světlo Skaal ve stylizovaném tvaru lucerny - lze také použít jako podstavec Díky svému modernímu a zároveň...

Solární LED světlo Skaal ve stylizovaném tvaru lucerny – lze také použít jako podstavec Díky svému modernímu a zároveň nadčasovému vzhledu je solární LED svítidlo Skaal LED ozdobou mnoha designů nemovitostí během dne a díky integrovanému senzoru pohybu vydává své světlo podle potřeby v noci. Nabíjení lze provést dvěma způsoby: solární energií přes solární modul nebo kabelem USB z domácího zdroje. Po úplném nabití se rozsvítí až na 200 hodin. Duratek: Péče o čaj je mimořádně snadná. Nejprve to bylo energicky kartáčováno, aby to mělo strukturovaný povrch. Po prvním nátěru vodotěsného základního nátěru bylo naneseno pět nátěrů šedé barvy. Tento proces chrání dřevo před povětrnostními vlivy, UV paprsky a různými skvrnami, jako je víno, káva nebo olej. Šedá barva podtrhuje současný šik. Údržba: Neolejujte. Očistěte mýdlovou vodou. – stmívatelné Tento akční produkt můžete pořídit mimo jiné tady a teď na našem webu v populární sekci solární lampy s pohybovým čidlem! Pořiďte si unikátní zboží z této populární sekce ve slevě. Náš sortiment je široký, mrkněte na další prověřené kousky značky Les Jardins. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.
Akční a ve slevě produkt Les Jardins LED solární lucerna Skaal se máte možnost najít zrovna tady a teď na našem webu ve známé kategorii solární lampy s pohybovým čidlem! Připravili jsme ještě ostatní kusy ze zmíněné rubriky za akční cenu.

Exkluzivní produkt Les Jardins LED solární lucerna Skaal se senzorem, 39 cm, teak, duratek, 3W, P: 23 cm, L: 23 cm, K: 39cm od výrobce se skvělou pověstí Les Jardins snadno můžete najít tady nyní za skvělou cenu. Nyní získáte od 8 099 Kč.