Les Jardins Solární lucerna Teckalu, duratek/Al černá, 65, 5cm, hliník, duratek, 3W, P: 24.5 cm, L: 24.5 cm, K: 65.5cm

Vybaveno detektorem pohybu: LED solární lampa Teckalu vyrobená z Durateku a extrudovaného a práškově lakovaného hliníku Díky... více informací »
Les Jardins Solární lucerna Teckalu
Značka: Les Jardins
11 199 Kč
Ověřit dostupnost
Vybaveno detektorem pohybu: LED solární lampa Teckalu vyrobená z Durateku a extrudovaného a práškově lakovaného hliníku Díky...

Vybaveno detektorem pohybu: LED solární lampa Teckalu vyrobená z Durateku a extrudovaného a práškově lakovaného hliníku Díky modernímu tvaru lucerny, neutrálním barvám a dvěma možnostem dobíjení je přenosná LED solární lampa Teckalu nepostradatelným doplňkem venkovního osvětlení. Teckalu lze rychle nastavit kdekoli, ať už na balkoně, terase nebo z. B. vedle vchodu do domu. Když svítí slunce, baterie se nabíjí a v noci přenáší energii do světelného zdroje LED, takže Teckalu osvětluje okolí teplým bílým světlem. Pokud není sluneční záření dostatečně silné – například v zimě – lze baterii nabíjet také pomocí kabelu USB ze sítě. Doba hoření je 5 až 200 hodin. Péče o čaj je mimořádně snadná. Nejprve to bylo energicky kartáčováno, aby to mělo strukturovaný povrch. Po prvním nátěru vodotěsného základního nátěru bylo naneseno pět nátěrů šedé barvy. Tento proces chrání dřevo před povětrnostními vlivy, UV paprsky a různými skvrnami, jako je víno, káva nebo olej. Šedá barva podtrhuje současný šik. Údržba: Neolejujte. Očistěte mýdlovou vodou. – stmívatelné
Unikátní a žádaný výrobek Les Jardins Solární lucerna Teckalu, duratek/Al černá, 65, 5cm, hliník, duratek, 3W, P: 24.5 cm, L: 24.5 cm, K: 65.5cm máte možnost dostat přímo tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice solární lampy s pohybovým čidlem. Nyní můžete získat jiné produkty z této známé sekce za nejnižší cenu. Možná hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více. Mrkněte na další kvalitní zboží od výrobce Les Jardins. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Les Jardins vám nabízí top sortiment.
Nový produkt Les Jardins Solární lucerna Teckalu, duratek/Al černá, 65, 5cm, hliník, duratek, 3W, P: 24.5 cm, L: 24.5 cm, K: 65.5cm jde koupit bezstarostně tady u nás v oblíbené kategorii solární lampy s pohybovým čidlem! Nyní můžete získat zlevněné kousky ze zmíněné rubriky v akci.

Povedený produkt Les Jardins Solární lucerna Teckalu, duratek/Al černá, 65, 5cm, hliník, duratek, 3W, P: 24.5 cm, L: 24.5 cm, K: 65.5cm od našeho výrobce Les Jardins jde nakoupit na našich stránkách teď právě v bezva akci! V akci za 11 199 Kč.