Les Jardins LED solární světlo Borne se senzorem 90 cm, corten, hliník, 3W, P: 13 cm, L: 13 cm, K: 90cm

LED solární světlo Borne z práškově lakovaného hliníku Světlo LED Borne lze nabíjet pomocí integrovaného solárního modulu... více informací »
Les Jardins LED solární světlo Borne se senzorem 90 cm
Značka: Les Jardins
7 499 Kč
Ověřit dostupnost
LED solární světlo Borne z práškově lakovaného hliníku Světlo LED Borne lze nabíjet pomocí integrovaného solárního modulu...

LED solární světlo Borne z práškově lakovaného hliníku Světlo LED Borne lze nabíjet pomocí integrovaného solárního modulu nebo pomocí dodaného kabelu USB. Moderní, výkonná LED a solární technologie přesvědčí spolehlivostí, výkonem a funkčností. Lze jej použít k individuálnímu a výkonnému osvětlení cest, teras, teras a zahrad. Vysoce kvalitní zpracování lisovaného a práškově lakovaného hliníku zajišťuje dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům ve venkovním prostředí. Díky elegantnímu a modernímu designu je toto venkovní svítidlo LED pro cesty skutečnou pastvou pro oči i za denního světla. – 1. režim: Parametry spotřeba energie, rezerva energie a doba stmívání, na nichž je založen jas LED diod, jsou sledovány tak, aby světlo mohlo zůstat svítit celou noc. – 2. režim: Světelný senzor je zapnutý a automaticky zapíná svítidlo za soumraku a vypíná za svítání. Senzor pohybu je také zapnutý a svítidlo svítí na plný výkon po dobu 30 sekund, když je detekován pohyb. – 3. režim: Světlo svítí trvale a při plném nabití může svítit až 5 hodin. Intenzitu světla lze individuálně nastavit a prodloužit tak dobu svícení až na 200 hodin. Senzor pohybu je vypnutý. – Dosah senzoru pohybu: 6 m, detekční rozsah: 120°. Kvalitní a velmi žádaný produkt Les Jardins LED solární světlo Borne se senzorem 90 lze zakoupit bez problémů tady na stránkách v populární sekci solární lampy s pohybovým čidlem. Pořiďte si ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za nejnižší cenu! Máme toho více, podívejte se také na další skvělé produkty od výrobce Les Jardins. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní produkt Les Jardins LED solární světlo Borne se senzorem 90 cm, corten, hliník, 3W, P: 13 cm, L: 13 cm, K: 90cm od výrobce se zárukou kvality Les Jardins pohodlně pořídíte v aktuální nabídce ve výprodejové akci. Právě nyní za 7 499 Kč.