Les Jardins LED solární světlo Pastek, teakové dřevo, senzor, teak, vysokotlaký laminát (HPL), 3W, K: 47cm

Přírodní LED solární světlo Pastek pro osvětlení venkovní plochy Břidlicově šedé vzpěry probíhají vzhůru z kulatého... více informací »
Les Jardins LED solární světlo Pastek
Značka: Les Jardins
6 499 Kč
Ověřit dostupnost
Přírodní LED solární světlo Pastek pro osvětlení venkovní plochy Břidlicově šedé vzpěry probíhají vzhůru z kulatého...

Přírodní LED solární světlo Pastek pro osvětlení venkovní plochy Břidlicově šedé vzpěry probíhají vzhůru z kulatého základu v barvě dřeva v mírně zakřiveném tvaru a znovu se spojují s integrovaným solárním modulem, díky čemuž je základna obzvláště účinná a flexibilní. Uvnitř jsou LED diody nahoře, které vyzařují své teplé bílé světlo ven v přitažlivém vzoru. Intenzitu světla lze upravit podle potřeby. Teakové dřevo a materiál HPL činí lampu obzvláště přirozenou a robustní. Pomocí solárního modulu lze zvolit a nastavit různé režimy: – 1. režim: Jsou sledovány parametry spotřeby energie, rezervy výkonu a doby temna, na které je orientován jas LED diod tak, aby mohly zůstat zapnuté po celou noc. – 2. režim: snímač pohybu je zapnutý a automaticky se rozsvítí za soumraku, jakmile detekuje pohyb. – 3. režim: Lampa je trvale zapnutá a při plném nabití může hořet až 5 hodin. Intenzitu světla lze individuálně upravit, přičemž dobu trvání světla lze prodloužit až na 200 hodin. Snímač pohybu je vypnutý. – Dosah senzoru: 6 m, dosah detekce: 120 °
Často hledaný produkt Les Jardins LED solární světlo Pastek, teakové dřevo, senzor, teak, vysokotlaký laminát (HPL), 3W, K: 47cm je k dostání taky na webu zařazený v sekci solární lampy s pohybovým čidlem! Nyní pořídíte nové produkty ve zmíněné sekci za super cenu! U nás vám nabízíme více, u nás najdete další kvalitní kousky od dodavatele Les Jardins. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super kus Les Jardins LED solární světlo Pastek, teakové dřevo, senzor, teak, vysokotlaký laminát (HPL), 3W, K: 47cm od našeho výrobce Les Jardins snadno získáte tady za skvělou cenu. Levně za 6 499 Kč.