Louis Poulsen Munkegaard 26, 5 cm chrom/vysoký lesk, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, 15W, K: 0.3cm

Kulaté LED zapuštěné stropní svítidlo Munkegaard - Design: Arne Jacobsen Zapuštěné stropní světlo Munkegaard LED vypadá díky... více informací »
Louis Poulsen Munkegaard 26
Značka: Louis Poulsen
19 699 Kč
Ověřit dostupnost
Kulaté LED zapuštěné stropní svítidlo Munkegaard - Design: Arne Jacobsen Zapuštěné stropní světlo Munkegaard LED vypadá díky...

Kulaté LED zapuštěné stropní svítidlo Munkegaard – Design: Arne Jacobsen Zapuštěné stropní světlo Munkegaard LED vypadá díky své zvláštní povaze jako plovoucí skleněná tabule pod stropem. Po vypnutí diskrétně ladí s designem interiéru. Jakmile se světlo rozsvítí, odhalí se jeho plné kouzlo a objeví se působivý světelný efekt. Difuzor z opálového skla vyzařuje světlo homogenně a bez oslnění na velkou plochu, kovový krycí kroužek nastavuje další dekorativní akcent. – stmívatelné DALI Za tímto nadčasovým designem stojí dánský architekt Arne Jacobsen, který si otevřel vlastní architektonickou kancelář v roce 1929 – dva roky po studiu architektury na Královské dánské akademii umění v Kodani. Svou prací dosáhl světové slávy. Navrhoval budovy v Dánsku, Německu a Velké Británii, jako např B. národní banka v Kodani (1971), St. Catherine’s College v Oxfordu a administrativní budova společnosti Vattenfall GmbH v hamburském City-Nord ve čtvrti Winterhude. Z jeho návrhů nábytku patří mezi nejznámější „Egg“ a „Swan“, které vytvořil v roce 1960 pro kodaňský hotel SAS Royal v Kodani. Pro výrobní společnost Louis Poulsen bylo vždy v popředí přání „přenášet měkké světlo skandinávského léta do neproniknutelné temnoty skandinávské zimy“. Louis Poulsen vždy dodržuje přístup „forma sleduje funkci“. Hodně oblíbený kus Louis Poulsen Munkegaard 26, získáte rovněž na stránkách zařazený v sekci stropní svítidla. Vyhledejte si unikátní produkty z této známé rubriky za outletovou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další skvělé zboží od značky Louis Poulsen. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka Louis Poulsen má ve stále nabídkce skvělý sortiment. A to je teprve začátek!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Louis Poulsen Munkegaard 26, 5 cm chrom/vysoký lesk, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, 15W, K: 0.3cm od výrobce s dlouholetou historií Louis Poulsen snadno můžete pořídit zde nyní za nejnižší cenu. Nyní můžete mít za 19 699 Kč.