Louis Poulsen PH 3 1/2-3 závěsné světlo měď/bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, měď, mosaz, E27, 70W, K: 30.7cm

Závěsná svítilna PH 3 1/2 - 3 - designová ikona s nepřímým světlem Tato závěsná lampa je skutečným veteránem mezi... více informací »
Louis Poulsen PH 3 1/2-3 závěsné světlo měď/bílá
Značka: Louis Poulsen
25 099 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná svítilna PH 3 1/2 - 3 - designová ikona s nepřímým světlem Tato závěsná lampa je skutečným veteránem mezi...

Závěsná svítilna PH 3 1/2 – 3 – designová ikona s nepřímým světlem Tato závěsná lampa je skutečným veteránem mezi designovými lampami. Návrh dánského designéra, architekta, novináře, autora a kritika Poula Henningsena, jehož iniciály zdobí název lampy, pochází z let 1925/26. 42letá spolupráce společnosti Henningsen s respektovaným dánským výrobcem Louis Poulsen přinesla řadu světel, která jsou dnes stejně důležitá jako tehdy. Jejich společným motivem jsou klenuté stínicí prvky, které vytvářejí nepřímé světlo bez oslnění. PH 3 1/2 – 3 má třícestné rozdělené síto vyrobené z taženého hliníku. Horní prvek je téměř plochý, střední klenutý jako kopule a spodní se opírá o válcový tvar. Prostřednictvím tří sekcí prochází centrální otvor, takže světlo se odráží od bíle lakované spodní strany prvku na práškově potaženou horní stranu níže uvedené sekce. Jako držák slouží čepice se šrouby z mosazi potažené tmavou mědí. Je zavěšen na vrchlíku a napájení je zajištěno kabelem s bílou textilní bundou.

Tento akční produkt Louis Poulsen PH 3 1/2-3 závěsné světlo měď/bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, měď, mosaz, E27, 70W, K: 30.7cm od společnosti s předním postavením na trhu Louis Poulsen jednoduše seženete online za výborné peníze! K sehnání zrovna v akci za 25 099 Kč.