Louis Poulsen LED závěsné světlo OE Quasi, 2 700 K, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 118W, K: 89.6cm

OE Quasi - geometrické mistrovské dílo Ólafura Elíassona Pro umělce Ólafura Elíassona je důležité najít nové geometrické... více informací »
Louis Poulsen LED závěsné světlo OE Quasi
Značka: Louis Poulsen
312 099 Kč
Ověřit dostupnost
OE Quasi - geometrické mistrovské dílo Ólafura Elíassona Pro umělce Ólafura Elíassona je důležité najít nové geometrické...

OE Quasi – geometrické mistrovské dílo Ólafura Elíassona Pro umělce Ólafura Elíassona je důležité najít nové geometrické formy, které vyvažují ortogonální formy, které jsou v současném umění, architektuře a designu v popředí. V závěsném svítidle OE Quasi, které navrhl pro výrobce Louis Poulsen , kombinuje dva netradiční tvary s potřebou lidí po kvalitním světle. Vnější hliníkový rám má tvar dvacetistěnu – tělo s 20 trojúhelníkovými plochami. V rozích rámu je 12 LED diod, které jsou uvnitř spojeny se světlovody. Světlo z LED svítí dovnitř na reflektorovou část vyrobenou z polykarbonátu ve formě dvanáctistěny, která se skládá z 12 pětiúhelníkových povrchů. Výsledkem je, že světelné paprsky se odrážejí ve všech směrech a všude kolem se vytváří rovnoměrné světlo bez oslnění. Díky dvěma kontrastním tvarům se vytvářejí různé vzhledy v závislosti na perspektivě, ze které je lampa prohlížena. Kromě svých uměleckých projektů se Ólafur Elíasson také aktivně angažuje v oblasti udržitelnosti a změny klimatu, proto byl tento aspekt podstatnou součástí při výběru materiálů pro OE Quasi. Na hliníkový rám se používá 90% recyklačního materiálu a všechny ostatní použité materiály jsou také recyklovatelné.

Kvalitní a levný výrobek Louis Poulsen LED závěsné světlo OE Quasi, 2 700 K, Obývací pokoj / jídelna, hliník, plast, 118W, K: 89.6cm značky Louis Poulsen je k dostání online za super cenu! Právě teď jen za 312 099 Kč.