Louis Poulsen Flindt Garden dlouhé 927 corten, hliník, 6.5W, K: 69.5cm

Bezpečné cesty s LED světelnými patníky Flindt Garden Flindt Garden poskytuje nejen funkční osvětlení, ale má také dekorativní... více informací »
Louis Poulsen Flindt Garden dlouhé 927 corten
Značka: Louis Poulsen
7 099 Kč
Ověřit dostupnost
Bezpečné cesty s LED světelnými patníky Flindt Garden Flindt Garden poskytuje nejen funkční osvětlení, ale má také dekorativní...

Bezpečné cesty s LED světelnými patníky Flindt Garden Flindt Garden poskytuje nejen funkční osvětlení, ale má také dekorativní aspekt, takže je úchvatnou volbou mimo jiné pro vstupní prostory, terasy a parkové cesty. Svítidlo je navrženo tak, aby široký světelný kužel LED diod směřující dolů zajišťoval větší bezpečnost na cestách, aniž by oslňoval. Série LED svítidel Flindt je výsledkem dlouhodobé spolupráce oceňovaného designéra a architekta Christiana Flindta s dánským prémiovým výrobcem Louis Poulsen. Kromě vysoce kvalitního zpracování hliníku je přesvědčivá zejména skandinávská estetika světelného zdroje. Upozornění: Toto přídavné svítidlo musí být kombinováno s verzí Flindt s adaptérem. To umožňuje seskupení až šesti svítidel na sloupcích ve vzdálenosti až 5 m. Vynikající kus Louis Poulsen Flindt Garden dlouhé 927 corten, hliník, 6.5W, K: 69.5cm získáte také tady a teď na našem webu v rubrice průmyslové venkovní osvětlení! Máme pro vás ještě podobné kusy z této populární sekce za příznivou cenu. To ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků značky Louis Poulsen. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Louis Poulsen prodává špičkové zboží.

Akční a ve slevě produkt Louis Poulsen Flindt Garden dlouhé 927 corten, hliník, 6.5W, K: 69.5cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Louis Poulsen jednoduše můžete pořídit právě teď u nás za příznivou cenu! Cenově vychází na 7 099 Kč.