Louis Poulsen Munkegaard 46 cm chrom/vysoký lesk, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, 30W, K: 0.3cm

Zřejmě plovoucí LED zapuštěné stropní světlo Munkegaard Po zapnutí osvětlení vypadá zapuštěné stropní LED světlo, jako by... více informací »
Louis Poulsen Munkegaard 46 cm chrom/vysoký lesk
Značka: Louis Poulsen
29 599 Kč
Ověřit dostupnost
Zřejmě plovoucí LED zapuštěné stropní světlo Munkegaard Po zapnutí osvětlení vypadá zapuštěné stropní LED světlo, jako by...

Zřejmě plovoucí LED zapuštěné stropní světlo Munkegaard Po zapnutí osvětlení vypadá zapuštěné stropní LED světlo, jako by se skládalo pouze z kulatého opálového skla plovoucího pod stropem. Při bližším pohledu si všimnete, že se jedná o zapuštěné svítidlo a že opálové sklo je orámováno kovovým okrajem. Munkegaard harmonicky a bez oslnění osvětluje okolí a je vhodný k osvětlení mnoha obývacích pokojů a v kombinaci s nejrůznějšími styly vybavení. – DALI stmívatelné Za vkusný design je zodpovědný známý architekt Arne Jacobsen, který navrhl řadu budov v Dánsku, Velké Británii a Německu. B. v hotelu SAS Royal v Kodani, pro který v roce 1960 navrhl vzorky tapet, nábytek, příbory a světla. Slavily se dvě židle „Egg“ a „Swan“. Zapuštěné LED světlo Munkegaard vyrábí dánský výrobce světel Louis Poulsen, který byl založen v roce 1874 a nyní je po celém světě známý světly se sofistikovanou funkčností a fascinujícím designem.Tento akční produkt Louis Poulsen Munkegaard 46 cm chrom/vysoký lesk, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, 30W, K: 0.3cm jde sehnat právě na našem webu ve známé rubrice stropní svítidla! Nyní si můžete pořídit vyjímečné kousky z naší sekce za internetové ceny.

Zcela unikátní výrobek Louis Poulsen Munkegaard 46 cm chrom/vysoký lesk, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, 30W, K: 0.3cm od společnosti s předním postavením na trhu Louis Poulsen snadno můžete získat bezpečně online za skvělou cenu! Zboží pořídíte teď u nás za 29 599 Kč.