Louis Poulsen stolní lampa Yuh Brass, mramor, bílá, Ložnice, hliník, mosaz, italský mramor, 10W, K: 61cm

Yuh Brass - exkluzivní a zároveň praktická stolní lampa „Yuh“ je fonetické hláskování anglického slova „You“, v... více informací »
Louis Poulsen stolní lampa Yuh Brass
Značka: Louis Poulsen
18 099 Kč
Ověřit dostupnost
Yuh Brass - exkluzivní a zároveň praktická stolní lampa „Yuh“ je fonetické hláskování anglického slova „You“, v...

Yuh Brass – exkluzivní a zároveň praktická stolní lampa „Yuh“ je fonetické hláskování anglického slova „You“, v němčině „Du“. Tento název je velmi vhodný, protože stolní lampa se plně přizpůsobuje potřebám uživatele. Výška hliníkové clony je nastavitelná a sklon lze také upravit tak, aby bylo možné individuálně upravit dopad světla. Světlo z LED je směrováno dolů bez oslnění difuzorem a světlo může také jemně svítit nahoru otvorem na horním konci stínítka. S pomocí plynulého stmívače lze jas ztlumit mezi 15 a 100 procenty a díky paměťové funkci zůstane úroveň jasu i po vypnutí. Yuh zaujme nejen svými technickými vlastnostmi, ale také minimalistickým vzhledem a vysoce kvalitními materiály – podstavec lampy je vyroben z jemného italského mramoru. Stolní lampa je součástí celé řady lamp navržených italsko-dánským designovým duem GamFratesi pro Louis Poulsen a v roce 2018 byla oceněna cenou iF Gold Award. Duo se vyznačuje minimalistickým designem, ve kterém kombinuje tradici a inovaci.
Velmi prodávaný produkt Louis Poulsen stolní lampa Yuh Brass, mramor, bílá, Ložnice, hliník, mosaz, italský mramor, 10W, K: 61cm můžete najít právě teď na webu v populární rubrice stolní lampy. Připravili jsme ještě jiné kousky ve zmiňované sekci za výhodné peníze. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás další kousky od dodavatele Louis Poulsen. Najdete je níže na této stránce.

Hodně prodávaný produkt Louis Poulsen stolní lampa Yuh Brass, mramor, bílá, Ložnice, hliník, mosaz, italský mramor, 10W, K: 61cm od dodavatele zboží Louis Poulsen lze nakoupit právě teď u nás za výprodejovou cenu! V akci za cenu 18 099 Kč.