Louis Poulsen Enigma 425 závěsné světlo hliník, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, ocel, GU10, 20W, K: 74cm

Závěsná lampa Enigma 425 v hliníkové a bílé barvě - měkké světlo a nádech beztíže Enigma 425 kombinuje jednoduché základní... více informací »
Louis Poulsen Enigma 425 závěsné světlo hliník
Značka: Louis Poulsen
17 499 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa Enigma 425 v hliníkové a bílé barvě - měkké světlo a nádech beztíže Enigma 425 kombinuje jednoduché základní...

Závěsná lampa Enigma 425 v hliníkové a bílé barvě – měkké světlo a nádech beztíže Enigma 425 kombinuje jednoduché základní tvary s chytře uspořádanými prvky a vytváří závěsné svítidlo s harmonickým a příjemným světelným efektem a optikou. Realizace od renomovaného dánského výrobce osvětlení Louis Poulsen slibuje bezchybnou kvalitu. Stínidlo je kartáčovaný hliníkový kužel směřující dolů. Níže jsou čtyři vodorovně umístěné prstence, jejichž stále menší otvory postupně filtrují světlo. Tenký materiál je na horní straně mírně průsvitný a matný, zatímco lesklá spodní strana odráží světlo. Výsledkem je měkké základní osvětlení. Samotné prsteny jsou navíc zvýrazněny a vypadají jako plovoucí prvky. Tvůrce lampy, japonský designér Shoichi Uchiyama, se zaměřuje na práci s nepřímým světlem bez oslnění. Jeho koncepty kombinují vysoce kvalitní osvětlení a stylistické výpůjčky z japonské tradice a získaly několik ocenění, například cenou iF Award v Německu a cenou Good Design Award v Japonsku.

Žádaný výrobek Louis Poulsen Enigma 425 závěsné světlo hliník, Obývací pokoj / jídelna, hliník, akryl, ocel, GU10, 20W, K: 74cm od výrobce Louis Poulsen je k získání v naší internetové nabídce za příznivou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 17 499 Kč.