Louis Poulsen PH 5 závěsné světlo monochrom bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.7cm

Designová závěsná lampa PH 5 v moderní monochromatické optice poskytuje rozptýlené světlo Klasicky charakteristický design... více informací »
Louis Poulsen PH 5 závěsné světlo monochrom bílá
Značka: Louis Poulsen
21 399 Kč
Ověřit dostupnost
Designová závěsná lampa PH 5 v moderní monochromatické optice poskytuje rozptýlené světlo Klasicky charakteristický design...

Designová závěsná lampa PH 5 v moderní monochromatické optice poskytuje rozptýlené světlo Klasicky charakteristický design slavného závěsného světla PH 5 je doplněn monochromatickými barvami a matně lakovanými odstíny se současným vzhledem. Díky zajímavému systému se třemi obrazovkami se světlo znovu a znovu odráží.Většina generovaného světla je vyzařována směrem dolů, emise je zcela bez oslnění a ponoří místnost do útulné atmosféry. Světelné paprsky vyzařované do strany zajišťují, že celá místnost je diskrétně osvětlena a že samotné svítidlo začne svítit. Jemné ojnice vyrobené z válcovaného hliníku dodávají lampě zvláštní nádech a podtrhují rozmanitost tvarů PH 5, které se navzájem dokonale doplňují a jsou doplněny rovnoměrným barevným schématem. Tato závěsná lampa je skutečným doplňkem osvětlení, zejména v obývacím a jídelním prostoru, který kromě atraktivního vzhledu zajišťuje dobré základní osvětlení. Závěsná lampa PH 5 byla navržena v roce 1958 dánským designérem Poulem Henningsenem. Přitom reaguje na neustále se měnící tvary a velikosti žárovek. Za svůj název vděčí velikosti hlavní obrazovky, která má průměr 50 cm. Návrhář žil v letech 1894 až 1967 a vytvořil řadu designových světel pro tradiční dánskou společnost Louis Poulsen , která vyrábí designová světla již více než 100 let. Nejprodávanější produkt Louis Poulsen PH 5 závěsné světlo monochrom bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: můžete dostat pohodlně tu na našem webu ve známé kategorii závěsná světla! Získejte akční produkty z naší rubriky v bezva akci! Mezi zákazníky oblíbená značka Louis Poulsen dlouhodobě dodává špičkové produkty. To však není všechno, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás taky více kvalitních produktů od značky Louis Poulsen. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Louis Poulsen PH 5 závěsné světlo monochrom bílá, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.7cm od spolehlivé značky Louis Poulsen pořídíte momentálně v naši nabídce téměř zdarma. Levně za 21 399 Kč.