Louis Poulsen PH 5 Mini – závěsné světlo, zelené, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E14, 40W, K: 16.3cm

Designový klasik od Poula Henningsena: závěsné světlo PH 5 Mini Závěsné světlo PH 5 Mini je designový klasik dánského výrobce... více informací »
Louis Poulsen PH 5 Mini - závěsné světlo
Značka: Louis Poulsen
15 399 Kč
Ověřit dostupnost
Designový klasik od Poula Henningsena: závěsné světlo PH 5 Mini Závěsné světlo PH 5 Mini je designový klasik dánského výrobce...

Designový klasik od Poula Henningsena: závěsné světlo PH 5 Mini Závěsné světlo PH 5 Mini je designový klasik dánského výrobce osvětlení Louis Poulsen a bylo pojmenováno po jeho tvůrci Poulu Henningsenovi. Kromě své funkce designéra působil Henningsen také ještě jako spisovatel a novinář – mnohostranný talent. Od roku 1925 až do své smrti v roce 1967 pracoval jako designér pro tradiční dánský podnik Louis Poulsen. V roce 1958 navrhl PH 5 a jeho malou sestru PH 5 Mini. S tímto modelem dále rozvinul svůj oslavovaný systém tří stínidel na lampu, který byl uveden na trh již v roce 1926. Při příležitosti 60. výročí světla PH 5 Mini byly vydány nové barevné variace tohoto klasika. Výhody a zvláštnosti, které jsou charakteristické pro toto závěsné světlo a které ho již desítky let udržují na trhu, jsou jeho stoprocentní neoslňující světlo a optimální osvětlení – jak dolů, tak i do stran a nahoru. Speciální systém více stínidel na lampu je koncipovaný podle zásady skandinávského designu „tvar sleduje funkci“. Nejprodávanější produkt Louis Poulsen PH 5 Mini – závěsné světlo, zelené, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E14, 40W, K: 16.3cm můžete najít aktuálně tu na webu v rubrice závěsná světla. Pořiďte si nové produkty ve zmíněné kategorii za báječnou cenu!

Tento nejprodávanější kousek Louis Poulsen PH 5 Mini - závěsné světlo, zelené, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E14, 40W, K: 16.3cm od známého dodavatele Louis Poulsen můžete dostat právě nyní trvale výhodně! Aktuálně stojí u nás 15 399 Kč.