Louis Poulsen Toldbod osvětlení cesty, černá, hliník, akryl, E14, 40W, K: 90cm

Světlo moderní cesty Toldbod s kopulovitým stínidlem Trasové světlo Toldbod vyrobené z hliníku má monochromatický, matný povrch... více informací »
Louis Poulsen Toldbod osvětlení cesty
Značka: Louis Poulsen
17 999 Kč
Ověřit dostupnost
Světlo moderní cesty Toldbod s kopulovitým stínidlem Trasové světlo Toldbod vyrobené z hliníku má monochromatický, matný povrch...

Světlo moderní cesty Toldbod s kopulovitým stínidlem Trasové světlo Toldbod vyrobené z hliníku má monochromatický, matný povrch a jasný design. Svislá stoupačka a vodorovně vyčnívající podpěrné rameno jsou válcovitého tvaru, zatímco stín odpovídá kopuli otevřené dole. Ta je vybavena krytem ze saténového akrylu, takže je na podlaze dosaženo rozptýleně osvětlené oblasti. Vysoce kvalitní světelný zdroj z produkce dánského výrobce Louis Poulsen lze použít na soukromých cestách a příjezdových cestách i na veřejných promenádách a společných prostorách. – Odolnost proti nárazu: IK05Velmi žádaný kus Louis Poulsen Toldbod osvětlení cesty, černá, hliník, akryl, E14, 40W, K: 90cm lze nakoupit také tady na stránkách v kategorii osvětlení příjezdové cesty. Nyní pořídíte parádní produkty z této kategorie za super ceny. Populární značka Louis Poulsen dlouhodobě prodává skvělé zboží. Nové kousky každý den! To ale není všechno, u nás nabízíme více. Mrkněte na další vybrané produkty od značky Louis Poulsen. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený a kvalitní produkt Louis Poulsen Toldbod osvětlení cesty, černá, hliník, akryl, E14, 40W, K: 90cm máte možnost dostat právě nyní tu umístěný v rubrice osvětlení příjezdové cesty. Vyberte si ještě podobné produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu!

Ve slevě produkt Louis Poulsen Toldbod osvětlení cesty, černá, hliník, akryl, E14, 40W, K: 90cm od známé kvalitní značky Louis Poulsen jednoduše získáte v naší internetové nabídce napořád výhodně! Na našich stránkách za 17 999 Kč.