Louis Poulsen AJ – designová stolní lampa, šedá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, zinkový odlitek, E27, 20W, L: 16 cm, K: 56cm

Designová stolní lampa AJ s otočnou hlavou Stolní lampa AJ nadchne přímočarým, velmi nadčasovým designem harmonizujícím s mnoha... více informací »
Louis Poulsen AJ - designová stolní lampa
Značka: Louis Poulsen
25 099 Kč
Ověřit dostupnost
Designová stolní lampa AJ s otočnou hlavou Stolní lampa AJ nadchne přímočarým, velmi nadčasovým designem harmonizujícím s mnoha...

Designová stolní lampa AJ s otočnou hlavou Stolní lampa AJ nadchne přímočarým, velmi nadčasovým designem harmonizujícím s mnoha styly bydlení. Stínidlo na lampu představuje symbiózu válcového tvaru v horní části a kuželového tvaru v dolní oblasti. Přímo vyzařuje světlo; otočení hlavy lampy umožňuje orientaci podle potřeby. Vnitřek stínidla je pro optimální odraz nalakován bílou barvou. Výsledkem je efektivní ovládání osvětlení a měkké náladové světlo s příjemným charakterem. Vypínač je integrovaný do nohy svítidla. Stolní lampa AJ byla původně navržena v roce 1957 pro hotel SAS Royal (Radisson) v Kodani. Návrhář, novinář, architekt, autor a kritik Arne Jacobsen byl pověřen celkovým designem hotelu a také navrhl některé prvky zařízení. Některé ze série nábytku a osvětlení se staly klasikou interiérového designu. Díky kombinaci purismu a funkcionalismu je AJ příkladem koncepce dánského výrobce Louis Poulsen, společnosti vyrábějící svítidla, založené v roce 1874, která je známá jednoduchým a atraktivním designem svých výrobků. Zlevněný výrobek najdete zrovna u nás umístěný v kategorii stolní lampy! Připravili jsme pro vás parádní výrobky ve zmíněné sekci za výprodejovou cenu.

Často hledaný produkt Louis Poulsen AJ - designová stolní lampa, šedá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, zinkový odlitek, E27, 20W, L: 16 cm, K: 56cm značky Louis Poulsen snadno můžete najít na našich stránkách teď ve slevě! Aktuálně výhodně za 25 099 Kč.