Ferroluce Závěsné světlo C1620, keramika a kov, bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, železo, E27, 30W, K: 28cm

Závěsná lampa C1620 s keramickým stínidlem a zavěšením na řetízek Tato závěsná lampa budí dojem, že je pozůstatkem starého... více informací »
Ferroluce Závěsné světlo C1620
Značka: Ferroluce
8 099 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa C1620 s keramickým stínidlem a zavěšením na řetízek Tato závěsná lampa budí dojem, že je pozůstatkem starého...

Závěsná lampa C1620 s keramickým stínidlem a zavěšením na řetízek Tato závěsná lampa budí dojem, že je pozůstatkem starého parníku. Ve skutečnosti je na něm štítek s odkazem na SS Puritan, který byl uveden do provozu v roce 1889 a byl používán na úseku trasy mezi New Yorkem a Bostonem. Rezavě hnědé články řetězu a upevňovací prvky, jakož i stopy v lakované povrchové úpravě válcového keramického síta naznačují drsné podmínky na moři i v minulosti. Výsledkem je, že závěsná lampa C1620 vyrobená v Itálii je stylovým poutačem a přímým zdrojem světla, který dokáže rozvinout své kouzlo v soukromém obytném prostoru i v baru. – ručně vyráběné v ItáliiŽádaný produkt máte možnost získat aktuálně tady a teď na našich stránkách zařazený v kategorii závěsná světla. Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této populární rubriky za skvělou cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od značky Ferroluce. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Vynikající kus Ferroluce Závěsné světlo C1620, keramika a kov, bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, železo, E27, 30W, K: 28cm máte možnost sehnat teď tu na našem webu ve známé rubrice závěsná světla. Získejte podobné produkty z této oblíbené rubriky za příznivou cenu!

Oblíbený a kvalitní kus můžete najít bez problémů na stránkách v sekci závěsná světla. Získejte parádní výrobky z této oblíbené kategorie za mimořádně nízkou cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky od výrobce Ferroluce. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Ferroluce má k dispozici vynikající výrobky . A tady je důkaz!

Hodně prodávaný produkt Ferroluce Závěsné světlo C1620, keramika a kov, bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, železo, E27, 30W, K: 28cm od společnosti Ferroluce pohodlně nakoupíte teď skutečně výhodně. Nyní nakoupíte za 8 099 Kč.