Ferroluce Vintage závěsné světlo C1745, kónus, bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 55cm

Kónická keramická závěsná lampa C1745 - průmyslový poutač s retro šarmem V soukromých obytných prostorech a veřejných... více informací »
Ferroluce Vintage závěsné světlo C1745
Značka: Ferroluce
15 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kónická keramická závěsná lampa C1745 - průmyslový poutač s retro šarmem V soukromých obytných prostorech a veřejných...

Kónická keramická závěsná lampa C1745 – průmyslový poutač s retro šarmem V soukromých obytných prostorech a veřejných interiérech, jako jsou kavárny a bary, je závěsné svítidlo C1745 dokonalým doplňkem pro nádech retro stylu. Kónický odstín, který je ve spodní části otevřený, a vrchlík jsou vyrobeny z keramiky a poté potaženy lakem, který je na místech vystaven stopám opotřebení. Zastaralý vzhled podporuje také rezavě zbarvené zavěšení řetězu. To udržuje stínidlo na horním prodloužení, které je opatřeno písmenem „F“, což je zkratka pro italského výrobce světla Ferroluce . – ručně vyráběné v Itálii Kvalitní a oblíbený produkt Ferroluce Vintage závěsné světlo C1745, kónus, bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, lze pořídit v pohodě tady a teď na našich stránkách v populární sekci závěsná světla! Najděte si parádní produkty z této známé rubriky za outletovou cenu.
Tento výjimečný produkt máte možnost pořídit bezstarostně na našem webu v oblíbené sekci závěsná světla! Pořiďte si skvělé produkty z této sekce za extra cenu. U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce také další kvalitní kousky od značky Ferroluce. Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a žádaný produkt Ferroluce Vintage závěsné světlo C1745, kónus, bordó, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 55cm od předního výrobce Ferroluce je k získání v naší internetové nabídce za zcela nejnižší cenu. Nyní za akční cenu 15 799 Kč.