Ferroluce Závěsné světlo C1710 z keramiky, černá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 36cm

Staré průmyslové závěsné svítidlo C1710 z keramiky Toto závěsné svítidlo se zdá být převzato přímo ze staré dílny nebo... více informací »
Ferroluce Závěsné světlo C1710 z keramiky
Značka: Ferroluce
15 599 Kč
Ověřit dostupnost
Staré průmyslové závěsné svítidlo C1710 z keramiky Toto závěsné svítidlo se zdá být převzato přímo ze staré dílny nebo...

Staré průmyslové závěsné svítidlo C1710 z keramiky Toto závěsné svítidlo se zdá být převzato přímo ze staré dílny nebo továrny a díky průmyslovým vlivům a retro vkusu se stává stylovým poutačem v obývacím pokoji nebo v baru. Rezavě hnědý kovový řetěz drží velký kupolovitý odstín vyrobený z keramiky s jednobarevným lakovým povlakem. Cílená, nerovnoměrná aplikace vytváří dojem známek opotřebení. Horní část stínítka, která slouží jako držák řetězu a kabelu, má velké písmeno „F“, což je zkratka pro italského výrobce světla Ferroluce . – ručně vyráběné v ItáliiNeodolatelný kousek lze zakoupit bez problémů tady na našich stránkách v populární sekci závěsná světla. Vyhledejte si ještě podobné výrobky z naší kategorie ve výprodejové akci! Známý dodavatel Ferroluce pro své zákazníky poskytuje kvalitní sortiment. za parádní ceny. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Velmi prodávaný kus Ferroluce Závěsné světlo C1710 z keramiky, černá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 36cm od dodavatele se skvělou pověstí Ferroluce snadno můžete najít právě nyní za rozumné peníze! Právě nyní za skvělou cenu 15 599 Kč.