Ferroluce Závěsné světlo C1620, keramika a kov, zelená, Obývací pokoj / jídelna, keramika, železo, E27, 30W, K: 28cm

Závěsná lampa C1620 s keramickým stínidlem a zavěšením na řetízek Tato závěsná lampa budí dojem, že je pozůstatkem starého... více informací »
Ferroluce Závěsné světlo C1620
Značka: Ferroluce
8 099 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa C1620 s keramickým stínidlem a zavěšením na řetízek Tato závěsná lampa budí dojem, že je pozůstatkem starého...

Závěsná lampa C1620 s keramickým stínidlem a zavěšením na řetízek Tato závěsná lampa budí dojem, že je pozůstatkem starého parníku. Ve skutečnosti je na něm štítek s odkazem na SS Puritan, který byl uveden do provozu v roce 1889 a byl používán na úseku trasy mezi New Yorkem a Bostonem. Rezavě hnědé články řetězu a upevňovací prvky, jakož i stopy v lakované povrchové úpravě válcového keramického síta naznačují drsné podmínky na moři i v minulosti. Výsledkem je, že závěsná lampa C1620 vyrobená v Itálii je stylovým poutačem a přímým zdrojem světla, který dokáže rozvinout své kouzlo v soukromém obytném prostoru i v baru. – ručně vyráběné v Itálii Tento velmi oblíbený produkt Ferroluce Závěsné světlo C1620, keramika a kov, zelená, Obývací pokoj / jídelna, keramika, železo, E27, 30W, K: 28cm jde získat bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v sekci závěsná světla! Nyní můžete najít ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci na pár kliknutí. Oblíbený dodavatel Ferroluce má v nabídce velmi kvalitní výrobky. Přesvědčte se.

Tento kvalitní a žádaný produkt Ferroluce Závěsné světlo C1620, keramika a kov, lze získat taky na stránkách umístěný v kategorii závěsná světla! Podívejte se na jiné kousky z naší sekce jednoduše online! Tento diskontní produkt Ferroluce Závěsné světlo C1620, keramika a kov, zelená, Obývací pokoj / jídelna, jde nakoupit přímo tady na stránkách v kategorii závěsná světla! Podívejte se na ještě jiné zboží z této známé kategorie za rozumné peníze. Významný dodavatel Ferroluce vám může poskytnout vysoce kvalitní sortiment . Máme toho více, u nás najdete další vybrané produkty od výrobce Ferroluce. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Ferroluce Závěsné světlo C1620, keramika a kov, zelená, Obývací pokoj / jídelna, keramika, železo, E27, 30W, K: 28cm od oblíbené značky Ferroluce můžete získat online za super cenu. Ceny od 8 099 Kč.