Ferroluce Vintage závěsné světlo C1745, kónus, černá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 55cm

Kónická keramická závěsná lampa C1745 - průmyslový poutač s retro šarmem V soukromých obytných prostorech a veřejných... více informací »
Ferroluce Vintage závěsné světlo C1745
Značka: Ferroluce
15 799 Kč
Ověřit dostupnost
Kónická keramická závěsná lampa C1745 - průmyslový poutač s retro šarmem V soukromých obytných prostorech a veřejných...

Kónická keramická závěsná lampa C1745 – průmyslový poutač s retro šarmem V soukromých obytných prostorech a veřejných interiérech, jako jsou kavárny a bary, je závěsné svítidlo C1745 dokonalým doplňkem pro nádech retro stylu. Kónický odstín, který je ve spodní části otevřený, a vrchlík jsou vyrobeny z keramiky a poté potaženy lakem, který je na místech vystaven stopám opotřebení. Zastaralý vzhled podporuje také rezavě zbarvené zavěšení řetězu. To udržuje stínidlo na horním prodloužení, které je opatřeno písmenem „F“, což je zkratka pro italského výrobce světla Ferroluce . – ručně vyráběné v Itálii
Nejprodávanější produkt Ferroluce Vintage závěsné světlo C1745, kónus, černá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 55cm lze zakoupit v pohodě tady na našich stránkách v oblíbené kategorii závěsná světla! Nyní najdete další produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny. V očích zákazníků populární značka Ferroluce má v nabídce prvotřídní sortiment.
Vynikající produkt Ferroluce Vintage závěsné světlo C1745, kónus, černá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 55cm máte možnost pořídit prostě tady u nás zařazený v kategorii závěsná světla. Nyní si můžete vybrat parádní produkty ve zmiňované sekci za parádní cenu.
Kvalitní a levný produkt Ferroluce Vintage závěsné světlo C1745, kónus, černá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 55cm lze koupit snadno tu na webu umístěný v rubrice závěsná světla. Máme pro vás parádní výrobky z této známé kategorie snadno online. U zákazníků oblíbený výrobce Ferroluce představuje prvotřídní zboží. Však to vidíte sami!
Diskontní výrobek Ferroluce Vintage závěsné světlo C1745, kónus, černá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 55cm lze sehnat taky tady na našich stránkách ve známé sekci závěsná světla. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty ve zmíněné kategorii za neuvěřitelně výhodnou cenu. To ale není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se taky na více skvělých produktů značky Ferroluce. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.
Tento designový produkt Ferroluce Vintage závěsné světlo C1745, kónus, černá, Obývací pokoj / jídelna, jde sehnat rovnou tady u nás ve známé kategorii závěsná světla. Nyní získáte jiné produkty z této oblíbené sekce ve výhodné akci! U zákazníků oblíbená značka Ferroluce má na skladě top zboží.!

Vysoce kvalitní výrobek Ferroluce Vintage závěsné světlo C1745, kónus, černá, Obývací pokoj / jídelna, keramika, kov, E27, 105W, K: 55cm od populární značky Ferroluce máte možnost získat již dnes skutečně levně. Právě teď jen za 15 799 Kč.