Louis Poulsen AJ Mini stolní lampa, tmavě zelená, Obývací pokoj / jídelna, ocel, zinkový odlitek, E14, 20W, K: 43.3cm

AJ Mini stolní lampa s otočnou hlavou Stolní lampa AJ Mini je univerzální a lze ji použít například jako stolní lampu i jako... více informací »
Louis Poulsen AJ Mini stolní lampa
Značka: Louis Poulsen
17 999 Kč
Ověřit dostupnost
AJ Mini stolní lampa s otočnou hlavou Stolní lampa AJ Mini je univerzální a lze ji použít například jako stolní lampu i jako...

AJ Mini stolní lampa s otočnou hlavou Stolní lampa AJ Mini je univerzální a lze ji použít například jako stolní lampu i jako zdroj světla v obývacím pokoji nebo v ložnici. Konstrukce hlavy svítidla zajišťuje bodové osvětlení. Díky bílému lakování vnitřní strany stínidla je světlo také optimálně vyzařováno. Hlavu lze otáčet, takže lze individuálně nastavit osvětlení. AJ Mini lze zapínat a vypínat pomocí integrovaného vypínače na základně lampy. Kolekce lamp AJ byla navržena již v roce 1957 dánským architektem Arne Jacobsenem a přesvědčí především svým minimalistickým a charakteristickým tvarem, se kterým se skvěle hodí na parapety, stoly nebo komody. Stolní lampu vyrábí renomovaná dánská společnost Louis Poulsen. Tento kvalitní produkt Louis Poulsen AJ Mini stolní lampa, tmavě zelená, Obývací pokoj / jídelna, ocel, zinkový odlitek, E14, 20W, K: 43.3cm máte možnost najít taky tu na webu ve známé kategorii stolní lampy! Najděte si další produkty z této sekce v akci. Máme toho více, prozkoumejte u nás také více produktů od dodavatele Louis Poulsen. Najdete je níže na této stránce.

Tento zlevněný kousek Louis Poulsen AJ Mini stolní lampa, tmavě zelená, Obývací pokoj / jídelna, ocel, zinkový odlitek, E14, 20W, K: 43.3cm od oblíbené značky se zárukou kvality Louis Poulsen jde sehnat v naší nabídce za zcela nejnižší cenu! Výhodně za super cenu 17 999 Kč.