Louis Poulsen Panthella Mini stolní lampa mosaz, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, 10W, K: 33.5cm

Designová stolní lampa Panthella Mini s kovovým povrchem Design této stolní lampy je starý již pět desetiletí a vůbec nevypadá... více informací »
Louis Poulsen Panthella Mini stolní lampa mosaz
Značka: Louis Poulsen
17 999 Kč
Ověřit dostupnost
Designová stolní lampa Panthella Mini s kovovým povrchem Design této stolní lampy je starý již pět desetiletí a vůbec nevypadá...

Designová stolní lampa Panthella Mini s kovovým povrchem Design této stolní lampy je starý již pět desetiletí a vůbec nevypadá zaprášeně. Dánský designér a architekt Verner Panton (1926-1998) navrhl v 70. letech 20. století řadu svítidel Panthella a společně s Louisem Poulsenem ji uvedl na trh. Design stolní lampy je jednoduchý, a přitom tak chytrý, pokud jde o směrování světla. Půlkulaté stínidlo, které je uvnitř bílé, směruje světlo dolů. Tam jeho část dopadá na podstavec ve tvaru trubky a odráží se od něj vzhůru do místnosti. Stínidlo je vyrobeno z hluboce tažené oceli a díky monochromatickému pokovení opticky splývá s hliníkovým podstavcem ve tvaru trubky v organický celek. Výrobní společnost Louis Poulsen přidala do nové verze klasického designu moderní technické detaily, jako je modul LED a spínač stmívání na kabelu, kterým lze lampu plynule stmívat od 15 % do 100 %. Kromě toho je součástí balení časovač s možností nastavení na čtyři nebo osm hodin.

Výjimečný a žádaný produkt Louis Poulsen Panthella Mini stolní lampa mosaz, Obývací pokoj / jídelna, ocel, hliník, 10W, K: 33.5cm od známého výrobce Louis Poulsen seženete teď skutečně levně. V současnosti za 17 999 Kč.