Louis Poulsen PH 3/2 stolní lampa mosaz-bílá, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E14, 40W, K: 47.2cm

Jemné, neoslňující akcentní osvětlení s designovou stolní lampou PH 3/2 Díky harmonickému designu je stolní lampa PH 3/2... více informací »
Louis Poulsen PH 3/2 stolní lampa mosaz-bílá
Značka: Louis Poulsen
28 299 Kč
Ověřit dostupnost
Jemné, neoslňující akcentní osvětlení s designovou stolní lampou PH 3/2 Díky harmonickému designu je stolní lampa PH 3/2...

Jemné, neoslňující akcentní osvětlení s designovou stolní lampou PH 3/2 Díky harmonickému designu je stolní lampa PH 3/2 nepřehlédnutelná v každé místnosti. Bez ohledu na to, zda se jedná o dodatečné osvětlení v obývacím pokoji nebo na nočním stolku, vytváří PH 3/2 díky svému zvláštnímu stínidlu na lampu neoslňující a teplou světelnou atmosféru. Barevná kombinace z metalizované mosazi a bílé barvy z ní činí dekorativní světelný objekt, který se přizpůsobí mnoha stylům zařízení – moderním i spíše klasickým. Nápadně provedené stínidlo na lampu z třívrstvého opálového skla je na horní straně opatřené lesklým povrchem, zatímco uvnitř je sklo opatřené matným pískováním. Velká většina světla je vyzařována dolů. Klasický systém tří stínidel na lampu je umístěný na mosazném podstavci, který je opatřený exkluzivní kovovou konečnou úpravou a podtrhuje eleganci svítidla. Exkluzivní design pochází od dánského designéra, architekta, spisovatele a novináře Poula Henningsena, který již v roce 1925 vyvinul první neoslňující svítidlo. Do konce svého života spolupracoval Henningsen s dánským výrobcem svítidel Louis Poulsen podle skandinávské zásady „tvar sleduje funkci“. Design svítidla by měl dávat světlu tvar a postarat se v místnosti o pozitivní atmosféru jednoduchostí a neoslňujícím světlem. Velmi žádaný kus Louis Poulsen PH 3/2 stolní lampa mosaz-bílá, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E14, 40W, K: 47.2cm můžete nakoupit právě tu na našich stránkách v populární sekci stolní lampy! Pořiďte si jiné produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze. Významný výrobce Louis Poulsen pro své zákazníky poskytuje skvělý sortiment Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To však není vše, přichystali jsme toho pro vás více! Prozkoumejte u nás další skvělé produkty od značky Louis Poulsen. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Louis Poulsen PH 3/2 stolní lampa mosaz-bílá, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E14, 40W, K: 47.2cm od značky Louis Poulsen můžete sehnat v naší internetové nabídce za parádní cenu. Zrovna nyní za cenu 28 299 Kč.