Louis Poulsen VL38 LED nástěnné světlo, bílé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, mosaz, 10W, K: 19cm

LED nástěnné světlo VL38 od Vilhelma Lauritzena se zástrčkou LED nástěnné světlo VL38 je pravý klasik. Model pochází původně... více informací »
Louis Poulsen VL38 LED nástěnné světlo
Značka: Louis Poulsen
9 599 Kč
Ověřit dostupnost
LED nástěnné světlo VL38 od Vilhelma Lauritzena se zástrčkou LED nástěnné světlo VL38 je pravý klasik. Model pochází původně...

LED nástěnné světlo VL38 od Vilhelma Lauritzena se zástrčkou LED nástěnné světlo VL38 je pravý klasik. Model pochází původně z 30. let minulého století, kdy architekt Vilhelm Lauritzen projektoval dánskou rozhlasovou budovu „Radiohuset“ v Kodani. Pro tuto budovu navrhl světla, která byla později pojmenovaná po něm „VL38“ a která sériově vyráběl dánský výrobce svítidel Louis Poulsen. Lauritzen (1894-1984) je jedním z nejznámějších dánských architektů. Model VL38 byl lehce pozměněn, neboť místo žárovek nyní slouží jako zdroj světla LED. Stínidlo na lampu nástěnného světla se může jak sklápět, tak i otáčet. Jas lze přepínat mezi dvěma úrovněmi (50 % a 100 %) pomocí vypínače, který se nachází na nástěnném držáku – včetně paměťové funkce. Další funkcí LED nástěnného světla VL38 je časovač, který automaticky vypne světlo po čtyřech nebo osmi hodinách. Upozornění: Mosazné části lampy jsou neošetřené, a proto se může časem vytvořit patina.
Tento akční a ve slevě produkt Louis Poulsen VL38 LED nástěnné světlo, bílé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, pořídíte také na webu v sekci nástěnná svítidla! Najděte si ještě podobné výrobky ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny. Známý dodavatel Louis Poulsen pro své zákazníky poskytuje vysoce kvalitní sortiment

Vysoce kvalitní produkt Louis Poulsen VL38 LED nástěnné světlo, bílé, Obývací pokoj / jídelna, hliník, mosaz, 10W, K: 19cm od výrobce Louis Poulsen jednoduše můžete pořídit právě nyní za báječnou cenu. Akční cena od 9 599 Kč.