Louis Poulsen Munkegaard Ø 52, 5cm chrom/satinovaný, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, 42W, K: 0.3cm

Vysoce účinné zapuštěné LED svítidlo Munkegaard pro stropní osvětlení Stropní LED světlo Munkegaard od Louis Poulsen je... více informací »
Louis Poulsen Munkegaard Ø 52
Značka: Louis Poulsen
36 099 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce účinné zapuštěné LED svítidlo Munkegaard pro stropní osvětlení Stropní LED světlo Munkegaard od Louis Poulsen je...

Vysoce účinné zapuštěné LED svítidlo Munkegaard pro stropní osvětlení Stropní LED světlo Munkegaard od Louis Poulsen je nadčasově krásné. Původní design pochází z roku 1955. Arne Jacobsen (1902-1971) vyvinul stropní světlo pro školu Munkegård School v dánském Gentofte severně od Kodaně. Legendární škola byla v té době jednou z prvních jednopatrových škol v Dánsku a je považována za jedno z nejdůležitějších architektonických děl Arne Jacobsena. Arne Jacobsen nejen navrhoval budovy, ale také kládl velký důraz na jejich interiérový design, takže navrhoval také tapety, příbory, nábytek a svítidla. Po zapnutí světla vytváří zapuštěné stropní svítidlo Munkegaard LED, které je vybaveno moderní LED osvětlovací technologií, dojem, že světelné sklo se vznáší přímo pod stropem. Tento dojem je klamný, protože se jedná o zapuštěné svítidlo a sklo je obklopeno kovovým rámem. Světelný zdroj, který zajišťuje vyvážené okolní osvětlení bez oslnění. Díky své filozofii osvětlení a designu a principu „forma následuje funkci“ sleduje dánský výrobce Louis Poulsen cíl vytvářet svítidla ve spolupráci s významnými architekty a designéry, které zohledňují lidskou potřebu světla a krásy.Exkluzivní produkt Louis Poulsen Munkegaard Ø 52, 5cm chrom/satinovaný, Obývací pokoj / jídelna, kov, je k získání v pohodě na našem webu v populární sekci stropní svítidla. Nyní si můžete koupit ostatní zboží z této populární kategorie za nejlepší ceny!

Tento levný výrobek Louis Poulsen Munkegaard Ø 52, 5cm chrom/satinovaný, Obývací pokoj / jídelna, kov, sklo, 42W, K: 0.3cm od výrobce se zárukou kvality Louis Poulsen je k sehnání momentálně ve výprodejové akci. Nyní získáte od 36 099 Kč.