Louis Poulsen AJ Mini stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, zinkový odlitek, E14, 20W, K: 43.3cm

AJ Mini stolní lampa s otočnou hlavou Stolní lampa AJ Mini je univerzální a lze ji použít například jako stolní lampu i jako... více informací »
Louis Poulsen AJ Mini stolní lampa
Značka: Louis Poulsen
17 999 Kč
Ověřit dostupnost
AJ Mini stolní lampa s otočnou hlavou Stolní lampa AJ Mini je univerzální a lze ji použít například jako stolní lampu i jako...

AJ Mini stolní lampa s otočnou hlavou Stolní lampa AJ Mini je univerzální a lze ji použít například jako stolní lampu i jako zdroj světla v obývacím pokoji nebo v ložnici. Konstrukce hlavy svítidla zajišťuje bodové osvětlení. Díky bílému lakování vnitřní strany stínidla je světlo také optimálně vyzařováno. Hlavu lze otáčet, takže lze individuálně nastavit osvětlení. AJ Mini lze zapínat a vypínat pomocí integrovaného vypínače na základně lampy. Kolekce lamp AJ byla navržena již v roce 1957 dánským architektem Arne Jacobsenem a přesvědčí především svým minimalistickým a charakteristickým tvarem, díky kterému se skvěle hodí na parapety, stoly nebo komody. Stolní lampu vyrábí renomovaná dánská společnost Louis Poulsen. Tento kvalitní a levný kus lze zakoupit lehce tady na webu umístěný v rubrice stolní lampy! Najděte si ještě jiné produkty z naší rubriky za báječnou cenu! Tato vyjímečná značka Louis Poulsen vám může poskytnout špičkové zboží. A to je teprve začátek!

Tento akční produkt Louis Poulsen AJ Mini stolní lampa, bílá, Obývací pokoj / jídelna, ocel, zinkový odlitek, E14, 20W, K: 43.3cm od společnosti s dlouholetou tradicí Louis Poulsen jde sehnat u nás nyní za extra cenu! Aktuálně v akci od 17 999 Kč.