Louis Poulsen PH 5, závěsné světlo růžové, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.7cm

Zcela neoslňující závěsné světlo PH 5 - klasik od Poula Henningsena Skvělý světelný zážitek nabízí designové závěsné... více informací »
Louis Poulsen PH 5
Značka: Louis Poulsen
21 399 Kč
Ověřit dostupnost
Zcela neoslňující závěsné světlo PH 5 - klasik od Poula Henningsena Skvělý světelný zážitek nabízí designové závěsné...

Zcela neoslňující závěsné světlo PH 5 – klasik od Poula Henningsena Skvělý světelný zážitek nabízí designové závěsné světlo PH 5: tři části stínidla na lampu z taženého hliníku vedou světlo dolů, zatímco horní stínidlo na lampu ve tvaru trumpety směřuje světlo ke stranám, takže zapnuté svítidlo osvětlí samo sebe i prostor kolem sebe, a to bez nežádoucího oslnění. Třídílné stínidlo na lampu, kterým je vybavené závěsné světlo, vychází z návrhů známého dánského designéra Poula Henningsena, který vytvářel výrobky pro společnost Louis Poulsen od roku 1925 až do své smrti v roce 1967. Louis Poulsen je tradiční dánský podnik, který vyrábí designová svítidla vyvinutý podle zásady „tvar sleduje funkci“. Již více než 100 let produkuje Louis Poulsen typicky skandinávská řešení osvětlení, některé modely jsou k dostání již desítky let a vyrábí se v dalších nových edicích. Na rok 2018 připadá 60. výročí uvedení světla PH 5 na trh. K této příležitosti byly připraveny nové barevné kombinace tohoto klasika.Často hledaný výrobek Louis Poulsen PH 5, závěsné světlo růžové, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.7cm lze nakoupit prostě tu na stránkách v oblíbené sekci závěsná světla! Nyní si můžete vybrat nové kusy ve zmíněné sekci za výhodnou cenu.

Tento kvalitní a žádaný výrobek Louis Poulsen PH 5, závěsné světlo růžové, Obývací pokoj / jídelna, hliník, E27, 75W, K: 26.7cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Louis Poulsen pohodlně získáte právě nyní za výhodné peníze. Levně za cenu 21 399 Kč.