Louis Poulsen Doo-Wop závěsné světlo z oceli, Obývací pokoj / jídelna, hliník, nerez, E27, 60W, K: 24.5cm

Doo-Wop - nová edice oblíbeného závěsného světla Navy z leštěné nerezavějící oceli Předchůdce závěsných světel Doo-Wop... více informací »
Louis Poulsen Doo-Wop závěsné světlo z oceli
Značka: Louis Poulsen
18 099 Kč
Ověřit dostupnost
Doo-Wop - nová edice oblíbeného závěsného světla Navy z leštěné nerezavějící oceli Předchůdce závěsných světel Doo-Wop...

Doo-Wop – nová edice oblíbeného závěsného světla Navy z leštěné nerezavějící oceli Předchůdce závěsných světel Doo-Wop vytvořil již v 50. letech minulého století dánský výrobce svítidel Louis Poulsen ve spolupráci se správou budov Dánského námořnictva a používal se v jeho kancelářích a jídelnách. V té době se toto praktické a současně nadčasové svítidlo nazývalo jednoduše závěsné světlo Navy. V roce 2012 se začala vyrábět nová edice tohoto klasika pod názvem Doo-Wop, v roce 2017 byla série doplněna o další modely s novými barvami nebo materiály. Vnitřní stínidlo na lampu – jednoduchý, bílý kužel z hliníku – vyzařuje světlo dolů, zatímco vnější reflektor z leštěné nerezavějící oceli propouští měkké světlo jak nahoru, tak i dolů, takže vznikne útulná atmosféra v místnosti. Stínidla na lampu Doo-Wop jsou stejně jako tedy i dnes tažena a zpracovávána ručně. Také jsou vybavena jemně válcovanou hranou. Upozornění: Povrch z nerezavějící oceli je neopracovaný. To vede k tomu, že povrch stínidla na lampu získá v průběhu času patinu a změní se tak jeho vzhled. Výjimečný a žádaný produkt Louis Poulsen Doo-Wop závěsné světlo z oceli, Obývací pokoj / jídelna, hliník, nerez, E27, 60W, K: 24.5cm můžete koupit pohodlně na webu v populární kategorii závěsná světla. Připravili jsme pro vás akční zboží z této známé kategorie za internetové ceny.

Unikátní a oblíbený produkt Louis Poulsen Doo-Wop závěsné světlo z oceli, Obývací pokoj / jídelna, hliník, nerez, E27, 60W, K: 24.5cm od známé značky Louis Poulsen jednoduše získáte online za extra cenu! Aktuálně stojí u nás 18 099 Kč.