Louis Poulsen závěsné světlo VL Ring Crown, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 40W, K: 34.2cm

Závěsná lampa VL Ring Crown vytváří příjemnou atmosféru Vysoce kvalitní materiály a atraktivní klasický design - to je to, co... více informací »
Louis Poulsen závěsné světlo VL Ring Crown
Značka: Louis Poulsen
10 499 Kč
Ověřit dostupnost
Závěsná lampa VL Ring Crown vytváří příjemnou atmosféru Vysoce kvalitní materiály a atraktivní klasický design - to je to, co...

Závěsná lampa VL Ring Crown vytváří příjemnou atmosféru Vysoce kvalitní materiály a atraktivní klasický design – to je to, co odlišuje Louis Poulsen, a právě tyto vlastnosti najdete v závěsném svítidle VL Ring Crown. Tvarově tvarované stínítko z ručně foukaného opálového skla se ve spodní části otevírá a vyzařuje tak přímé a jasné světlo, které je zvláště vhodné pro osvětlení jídelního stolu. Světlo je také distribuováno po celém stínu skrz sklo a ponoří celou místnost do měkkého světla. Držák a vrchlík jsou vyrobeny z neošetřené mosazi a dodávají lampě ušlechtilý vzhled díky zlaté barvě. Tvůrcem této krásné lampy je dánský architekt a designér Vilhelm Lauritzen. V budovách, které navrhoval, důsledně zahrnoval denní světlo, aby zaměřil pozornost na samotné místnosti, pryč od povrchů stěn. Přesně tuto myšlenku promítl na svá svítidla, ve kterých kombinoval silné směrované světlo se slabším rozptýleným světlem.
Zcela unikátní výrobek Louis Poulsen závěsné světlo VL Ring Crown, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 40W, máte možnost pořídit rovněž tady na stránkách v oblíbené sekci závěsná světla! Vyberte si ještě ostatní produkty z této známé kategorie jednoduše online.
Žádaný produkt Louis Poulsen závěsné světlo jde nakoupit bez obtíží na našich stránkách v populární kategorii závěsná světla. Nyní můžete koupit další kousky ve zmiňované rubrice za akční cenu!

Tento vynikající výrobek Louis Poulsen závěsné světlo VL Ring Crown, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, E27, 40W, K: 34.2cm od dodavatele zboží Louis Poulsen můžete sehnat u nás nyní za výprodejovou cenu. Nyní můžete mít za 10 499 Kč.