Louis Poulsen PH 2/1 stolní lampa mosaz-bílá, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, G9, 33W, K: 35.5cm

Design by Poul Henningsen - stolní lampa PH 2/1 Stolní lampu PH 2/1 navrhl Poul Henningsen, který tuto stolní lampu vybavil klasickým... více informací »
Louis Poulsen PH 2/1 stolní lampa mosaz-bílá
Značka: Louis Poulsen
20 099 Kč
Ověřit dostupnost
Design by Poul Henningsen - stolní lampa PH 2/1 Stolní lampu PH 2/1 navrhl Poul Henningsen, který tuto stolní lampu vybavil klasickým...

Design by Poul Henningsen – stolní lampa PH 2/1 Stolní lampu PH 2/1 navrhl Poul Henningsen, který tuto stolní lampu vybavil klasickým systémem tří stínidel na lampu. Tři stínidla na lampu jsou vyrobené z ručně foukaného, třívrstvého opálového skla, které se na vnější straně leskne a jehož vnitřní strany jsou pískované. Díky této matné konečné úpravě září světlo do místnosti zvlášť teple a vytváří krásnou světelnou atmosféru. Design PH 2/1 je nadčasově krásný a začlení se do mnoha stylů zařízení. Díky reflexnímu systému tří stínidel na lampu je dána vysoká světelná účinnost při světle směřujícím hlavně dolů. Noha svítidla i základna jsou vyrobené z mosazi a byly opatřeny metalizovaným povrchem, který ještě více zdůrazňuje ušlechtilý vzhled svítidla. Dánský designér Poul Henningsen spolupracoval s výrobcem svítidel Louis Poulsen od roku 1925 až do své smrti v roce 1967 a vytvářel podle vize firmy Louis Poulsen svítidla, která dávají světlu jeho tvar. Jedinečný Henningsenův design světel používá Louis Poulsen také ještě dnes. Diskontní produkt Louis Poulsen PH 2/1 stolní lampa mosaz-bílá, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, G9, 33W, K: 35.5cm pořídíte bezstarostně tady a teď na našem webu v sekci stolní lampy! Pořiďte si oblíbené výrobky z naší sekce za skvělou cenu!

Tento kvalitní a žádaný výrobek Louis Poulsen PH 2/1 stolní lampa mosaz-bílá, Obývací pokoj / jídelna, mosaz, sklo, G9, 33W, K: 35.5cm od kvalitní značky Louis Poulsen jde koupit již dnes za mimořádně nízkou cenu. Cena již od 20 099 Kč.